Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nézzem ezt jó szemmel?

Figyelt kérdés
A férjem 18 év után elhagyott a kolleganője miatt. A nő rámírt, hogy tudassa felem, hogy visszaküldte hozzám a férjem a gyerekek miatt, én mindent megtettem, hogy helyrehozzam, de ismét elhagyott. Tudom, hogy most vele van. Azt mondta, hogy a nő az ellentétem. Kedves, barátságos, okos. Engem a családja és a barátai sem szeretnek. Nem bírom elviselni, hogy ahhoz a nőhöz vigye a gyerekeinket, aki rámírt, megalázott és most még adjam oda a gyerekeimet is láthatásra? Hogy lehet ezt megakadályozni? Ne vigasztaljon senki azzal, hogy majd rá is ráun és rájön....Nekem a lényeg az, hogy a gyerekek ne kerüljenek a nő közelébe láthatás során. Valaki hasonló szituban? Gyerekek 10 év és 13 év.

2020. júl. 15. 14:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
86%

Ritka undorító a felfogásod. Nem csoda, ha a férjed 2x is elhagyott.



Mit gondolsz, belerángatni szegény gyerekeket ebbe a mocsokba felelős anyának gondolod magadat ezek után? Ők tehetnek a legkevésbé arról, hogy egy szar a házasságod, mi közük van ahhoz, hogy te kit gyűlölsz?

Remélem gyermekeket az apjuknál helyezik el mert ritka mérgező nő vagy. Téged csak a saját kis önzőséged érdekel, a gyerekeid neked csak egy eszköz. Gondolom emiatt is szülted őket, hogy az apjukat magadhoz láncold. Egy biztos te csak magadat szereted, ilyen nőszemélynek nem való se férj, se gyerek.

2020. júl. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!