Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nézzem ezt jó szemmel?

Figyelt kérdés
A férjem 18 év után elhagyott a kolleganője miatt. A nő rámírt, hogy tudassa felem, hogy visszaküldte hozzám a férjem a gyerekek miatt, én mindent megtettem, hogy helyrehozzam, de ismét elhagyott. Tudom, hogy most vele van. Azt mondta, hogy a nő az ellentétem. Kedves, barátságos, okos. Engem a családja és a barátai sem szeretnek. Nem bírom elviselni, hogy ahhoz a nőhöz vigye a gyerekeinket, aki rámírt, megalázott és most még adjam oda a gyerekeimet is láthatásra? Hogy lehet ezt megakadályozni? Ne vigasztaljon senki azzal, hogy majd rá is ráun és rájön....Nekem a lényeg az, hogy a gyerekek ne kerüljenek a nő közelébe láthatás során. Valaki hasonló szituban? Gyerekek 10 év és 13 év.

2020. júl. 15. 14:26
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Fiatalabb, szebb, csinosabb, mosolygós, kedves és még karriert is befutott. És még a gyerekeim is szeressék? Mindent kitálaltam a gyerekeknek amikor mégis visszajött, akkor nem álltak az apjukkal szóba... Ha bejelenti, hogy oda akarja vinni őket, akkor tiltakoznak a gyerekek. Tenni fogok róla. Megérdemlik.... Élik az életüket, én meg egyedül a 2 gyerekkel. Szenvedjenek csak.
2020. júl. 15. 15:02
 12/21 anonim ***** válasza:
80%
Mekkora bosszú, a nővel pont nem cseszel ki, de magaddal igen. Lehetne egy kis énidőd, amikor esetleg nem otthon savanyodnál, hanem te is ismerkedhetnél. Ráadásul a gyerekeidtől marod el az apjukat. Nem a nő tehet a házasságod végéről, hanem te a férjeddel
2020. júl. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%

Téged mi akadályoz abban h mosolygós, kedves legyél, esetleg karriert is befuss?

Ja igen.. az h az első gondolatod a pusztitás mint megoldás. Aztán csodálkozol h elhagyott

2020. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%

Remélem, hogy ezt csak első dühből mondod... ne hozd a kicsiket ilyen helyzetbe, hogy az anyukájuk tombolása és az apjuk szemétkedése közé kerülnek. Én is voltam ilyen helyzetben és dühöngtem, mint az állat :(

De sosem beszéltem az apja ellen a fiamat, vagy a családja ellen, neki szüksége van a szeretetre és a meleg családi környezetre. Mentsd amit még tudsz ebből, lelkileg is és mindenhogy, az ő érdekükben!

2020. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen megertem a ferjed csaladjat es a baratait,hogy nem szeretnek.Egy rosszindulatu,primitiv no lehetsz a kommentjeid alapjan.
2020. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó látni, hogy a Gyakorin ennyi normálisan gondolkodó ember van. ❤

Rólad ez nem mondható el, kérdező.

Jobban gyűlölöd az exedet, mint amennyire szereted (?) a gyerekeidet. Ezért nem számít, mennyi kárt okozol bennük hosszú távon, csakis az a fontos, hogy a bosszúdat kiéld.

Egyébként ahogy más is írta, a láttatások idején foglalkozhatnál magaddal, ismerkedhetnél, rendbe tehetnéd az életed. De nem, te inkább rombolsz. Legfőképp magadat mérgezed ezzel, de a gyerekeidet is, akiket az apjuk ugyanúgy szeret...

Tükörbe kellene nézni. Pontosan úgy viselkedsz, mint amiért elhagyták. Azzal amit most csinálsz, a férjed döntését igazolod. Jelenleg idegenek szerint is egy hárpia vagy. Merj nem az lenni!

2020. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Bárki, csak ne ez a nő. Ha a gyerekek utálják, akkor hátha ők is szétmennek.... Ez nekik nagy harc. A férjem imádja a gyerekeit és ha a gyerekek ráhatással vannak, hogy gyűlölik a nőt, akkor biztos, hogy elhagyja.... Bárki más, csak ez a nő ne.
2020. júl. 15. 15:38
 18/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem szeret a férjed, semmit nem fogsz elérni, minthogy a gyerekeid el fognak tőle távolodni, mert a férjed ebbe bele fog fáradni és elengedi a gyerekek kezét, ha azok csak gyűlölködni fognak. Hozzád már biztos nem megy vissza. Ha pedig a nő terhes lesz, akkor pedig végképp a gyerekeiddel szúrsz ki. A másik, nem kicsik a gyerekeid, nem fogod sokáig palira venni őket és te kerülsz majd csapdába
2020. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
89%

Aha, hát értem, hogy miért dobbantott.

Hogy viselt el egyáltalán tizen x évig, inkább hálás lennél érte.


Legalább ilyen undorító ne lennél, hogy a kicsinyes bosszúdat a gyerekeken keresztül intézed.

2020. júl. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
82%
Azt sem értem miért alázott meg, a párodat rábeszélte, hogy a gyerekek miatt tegyen mégegy próbát. Pont, hogy normális volt a szituációhoz képest.
2020. júl. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!