Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jövője ennek a kapcsolatnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövője ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Körülmények: Párommal lakók egy éve ,3 éve vagyunk együtt.


Nem főz az párom nő létére egyáltalán, egyszer se fözöt nekem


Nem szokot nagyon meglepni engem.



Elmodnása alapján ő nagyon szeret engem de ezt nem érzem én. Nincsenek tettek csak szavak


Lehet azért érzem ezt mert folyton csak panaszkodik és már unom az elégedetlenségét meg azt hogy ha van valami probléma nem tesz ellene csak sajnáltatja magát


Plusz egy lapáttal rá tesz hogy az anyos az össze költözés miatt idő közbe a nyakunkon van....


2020. júl. 15. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Te választottad:)A te gyümölcsöd.


Ismered: Pénztáról való távozás után nincs helye reklamációnak:D

2020. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Te mit csinálsz?

Lehet hogy nem főz de lehet hogy takarít és akkor meg van osztva a munka (részben mert ez így nem lenne túl egyenlő munka megosztás)


Az hogy van-e jövője az tőletek függ. Ha nem ide teszel fel kérdéseket (ami már azt sugallja picit nekem hogy nem nagyon akarod folytatni) hanem helyette például vele ülnél le (és nem a géppel) és megbeszélnétek hogy neked mi a gondod neki mi a gondja és meg oldanátok a dolgokat akkor még lehet jövője.

2020. júl. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát rossz feltételezés a számítogépes példa ilyenre nincs idő.


Mindig én főzök.


Ennél többet nem tudok már vele foglalkozni kicsit erre rá untam

2020. júl. 15. 20:44
 4/9 anonim ***** válasza:

De ha mindenbe belekötsz, hogy ez és ez és ez nem jo. De mi azt tanácsoljuk, hogy deeee minden király. Jó ez így. Akkor vele maradsz?

Semmi értelme ennek a kérdésnek így.

2020. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miert vagy meg vele? Nalam alap hogy no letemre fozzek
2020. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Zyon elpusztul. Csak Neo segíthet
2020. júl. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

A számítógépes nem példa volt. Ezt csináltad konkrétan. Nem vele beszéltél hanem leültél a gép elé és ide pötyögted be a bajodat a helyet hogy megbeszélted volna vele.

Amúgy egyet értek a 4.-kel. Mintha csak igazolást várnál hogy elhagyhasd.

5.

Szerintem egyáltalán nem alap hogy a nő főzőn. Szerintem főleg a mai világban inkább annak kéne természetesnek lennie hogy egyenlően meg osztjuk a munkát. Én férfi létemre szoktam főzni. Feleségem szülinapjára tortát is szoktam sütni. Miért kéne pont neki főznie? (ő is szokott főzni de nem kell neki főznie mindig)

2020. júl. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyébként az még most sem derült ki hogy ő mit is csinál.

Te munka után haza mész és főzöl? Ő meg elterül munka után a tv előtt?

Akkor ki az aki ki takarítja a házat, elmosogat, kimossa a ruhákat, kitereget, stb?

Mert te így szépen felvázolod hogy ő mekkora egy szörnyeteg hogy nem főz. De lehet hogy közben meg 200 másik dolgot meg csinál és neked meg csak a főzés marad.


A panaszkodást se panaszkodtad el rendesen. Mert ez így rengeteg mindent takarhat.


Ha magadat akarod be állítani áldozatnak akkor ismerek pár embert akik nálad sokkal jobban csinálják ha gondolod bemutatlak nekik hogy tudj tanulni tőlük.

2020. júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jövője mert nem szereted.
2020. júl. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!