Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jövője ennek a kapcsolatna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövője ennek a kapcsolatnak így? 26/N

Figyelt kérdés
Párommal másfél éve vagyunk együtt, nekem ő a második kapcsolatom. Előző párkapcsolatom másfél majdnem 2 évig tartott, ahol én szakítottam. Neki előttem volt egy 7 éves kapcsolata de a lány megcsalta. Meg még azelőtt egy 1 éves és egy fél éves. Mindegyik párkapcsolatát komolyan gondolta de az előttem lévővel tervezett volna akár gyereket is. Egy hónap sem telt el és már velem ismerkedett szóval könnyen továbblépett. Mindketten még otthon lakunk de én szoktam mindig kimenni hozzájuk mivel ők családi házba laknak. Párom és a szülei is arra számítottak, hogy majd odaköltözök és a gyerek is oda fog születni később. Az a baj, hogy a konyha mosógép ilyenek lennt vannak és nincs külön bejárata a tetőtérnek, meg sose tartottam volna egészségesnek, hogy szülőkkel lakjunk együtt. Sajnos az utóbbi időben, amióta elmondtuk, hogy albérletbe szeretnénk költözni hamarosan azóta nagyon megharagudtak. Egyre jobban utálnak, főleg anyukája, mert ők azért költöztek ide hogy többen éljünk ott. Most, hogy elküldtek a munkahelyemről így ugrik az egész albérlet, mert párom egy fizetésből nem akar. Meg akarja várni, hogy leteljen majd a próbaidő ha lesz munkám és utàna költözne. Viszont így csak hétvégére tudok kimenni, hétközben meg mindig jön munka után. Anyukája minden hétvégén vmit beszól és egyre közömbösen üdvözölnek, egyáltalán nem örülnek. Emiatt sincs kedvem már hétvégén se kimenni és csak kényszerből teszem. Párom velem szeretne tervezni, és mostanában mindig mondja hogy már nagyon vágyik gyerekre. Neki valójában kényelmes ott és mikor kérdeztem mégis hova szüljek azt mondta tök mindegy hova a lényeg, hogy ott legyen apa/anya. Ő hozzájuk akarná, de én sose fogok odaköltözni így. 28 éves így értem, hogy benne van a korban, de a feltételek nincsenek meg egy gyerekhez. Meg ami még bosszant hogy akárhányszor kimegyek mindig takarítanom kell a tetőtérben, mert mindig koszt hagy. Ő sose segít, mert nem szeret takarítani. Mindig mondja ne takarítsak, de én meg nagyon rendmániás vagyok. Ha szülők épp nincsenek akkor én mosogatok mindent én csinálok, ő pedig hesszel. Nem tudom, hogy így hogy akar gyereket, ha a házimunkában se segít. Így már az együttéléstől is félek, pedig korábban akartam. Régen sokkal szívesebben boldogabban mentem ki hozzájuk és a kosz se zavart annyira. Szerintetek van értelme hosszú távon így?
2019. júl. 15. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a tények:

-elkényeztetett mama kedvence

-lusta,kiszolgált egyén

-rosszindulatú,irányító szülők

-anyagi alapok hiánya


Szerinted ennek így van jövője?

2019. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elfog hagyni az anyja miatt.

Valszeg minden növel ezen fognak szakitani

Az ilyen "ffiak" soha nem lesznek önellatok es csaladfenntartok sem.

2019. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs.
2019. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs.


Alapszabály: olyan távolra kell költözni, hogy anyós ne tudjon papucsba átjönni.

Kedves mama pici fia. Koszt hagy, önállótlan és anyánál akar lakni. Mert anya ezt mondta. Anyóspajtás már most utál téged.



Normális szülőkkel, ha teljesen le van választva a két lakrész, akkor is necces Mindennapi súrlódások.


Vagy elköltöztök messze és sz@rtok a világra, vagy hagyd ott. Ki fogsz idegileg készülni.

2019. júl. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ebbe a kapcsolatba gyereket szülsz, akkor pár év múlva megint ìrhatsz ide, hogy mennyire eleged van, mert az egész család téged izélget, a pasid (férjed) nem segìt semmit,mindent neked kell csinálnod, egy szabad perced nincs, cserèbe a pasi meg elvan magával, gépezik, sörözik, tévézik, meg elvárja a szexet, te meg megszakadsz. Emellé még esetleg bunkò is, megjegyzi, hogy felszedtél pár kilòt, eltart, stb (mivel gyerek mellett egy darabig ugye nyilván dolgozni sem fogsz, ùgy meg egy melòhelyre se vesznek fel, hogy na akkor most gyorsan babaprojekt van...).

Emellé még abban is biztos lehetsz, hogy anyòspajtás szemében te mindent rosszul csinálsz a gyerekeddel kapcsolatban, és direkt olyan dolgokat csinál majd a gyerekkel amivel te nem èrtesz egyet.

A saját fiát meg majd kényezteti, mert te olyan rossz feleség és anya vagy, hogy még arra sincs időd, hogy egy normális kaját megfőzz a fiának.

Ezt szeretnéd? Szerintem nem...

Nagyon jól látod, ha megszólalt a vészcsengő...

2019. júl. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!