Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha..?

Figyelt kérdés
Mit csinálnátok? Kapcsolatban vagyok már 1 éve a barátnőmmel. Kérdeztem tőle, hogy milyen fajta férfi hajat szeret. És érdekes volt nekem, hogy mindig ugyanarra a fiúra mutatott (még régebben is kérdeztem) aztán kíváncsiságból rákérdeztem hogy tetszik neki a fiú? Közölte hogy igen. Persze ezzel még nem volt bajom, nem csak egy ember tetszhet nekünk, de aztán amikor megkérdeztem, hogy járni akar vele, azt mondta, hogy igen.. most olyan érzésem van, hogy nem vagyok neki elég ha mással úgy érzi hogy boldogabb lehetne? Mit csinálnátok / hogy reagálnátok ti erre?
2020. júl. 15. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Lehet csak féltékennyé akart tenni téged.
2020. júl. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

*megkérdeztem, hogy járni akar vele, azt mondta, hogy igen..


Ez az a pont, ahol állj fel a kapcsolatból. Az ilyet nem véletlenül mondja ki az ember. Szív bőségéből szól a száj. Kibuggyant belőle a valóság, amit rejtett.

2020. júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tisztességesen lezárnám ezt a kapcsolatot, és menne mindkettőnk a maga útján.

Én a problémák megoldásának a híve vagyok, de van az a pont, amikor a jövőt szem előtt tartva bölcsebb dolog továbbállni. Egy olyan kapcsolat, amit a puszta megszokás tart össze, értelmetlen. Mint ahogy az is, hogy csak "ha ló nincs, jó a szamár is" elven legyen valaki mellettem. Ha meg hazudott, akkor sincs értelme folytatni. Egy manipulatív, játszmáző nő számomra ellentétes egy kapcsolat alapjaival.

2020. júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem várnám meg, hogy rövid időn belül lelepjen massal. Szakitanek, nem kerdes.
2020. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Huh, ennek már vége... Sajnálom...:/
2020. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak lőttek...oké, emberek vagyunk, megnézünk mást is...de sose mondanék ilyet a páromnak, akit szeretek. Itt a hangsúly :D
2020. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Ne kérdezz olyat, amire nem akarod hallani a választ.
2020. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt még utólag hozzáteszem, hogy: amikor múltkor hazajöttem tőlük, akkor kb naponta írt rám és írta már eddig 2x hogy hiányzom neki, meg írogatta, hogy szeret. Ölelkezős, szerelmes gifeket, matricákat is küldözget. Persze most már 4 napja nem beszélek vele mert hagyom, hogy csak ő írjon. Így is szamár lehetek neki? 🤔
2020. júl. 16. 18:47
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja és találkozni is akart velem. És a mellét is bármikor fogdoshatom neki azt mondta..
2020. júl. 16. 19:12
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a barátnőd állítólag egy éve, így logikus, hogy "fogdoshatod". Ne legyél egy makacs-hisztis pulya, hogy hagyod magad után futni. Bajod van-> elmondod. Szépen megbeszélitek. Nem megy? Hagyjátok békén egymást. Ennyi az egész.
2020. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!