Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lustaság vagy inkább komolytal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lustaság vagy inkább komolytalanság?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értem a viselkedését a páromnak. Ezért szeretnék akár itt tanácsokat kérni vagy véleményt meghallgatni.

Kb fél éve vagyunk együtt és örökösen visszatérő probléma az,hogy míg én igénylem a minél több együtt töltött napot addig őt nem izgatja. Tehát akár heti 1 találkozóra is simán azt mondaná nem probléma. Az ő véleménye az,hogy mivel lusta nem jön át hozzám,amúgy szívesen van velem. Én általában jövök-megyek,bár nekem se olyan könnyű mindig jönni-menni főleg,hogy reggel már dolgozom is. Nem lakik amúgy messze kb 25 perc. De a mostani hetem úgy alakult,hogy nagyon sok munkám volt így kértem őt hogy mivel a héten máskor nem lesz alkalmunk találkozni csak ma jöjjön át. Ő pedig mondta nem jön,mert inkább otthon van tv,játék stb. De én átmehetek.

Csak,hogy ugye mint írtam én rengeteget dolgozok nem nagyon tudom megoldani,vagyis ha nagyon akarnám igen meg tudnám,de elég nehezen. Míg neki semmi dolga se ma se holnap így nagyon könnyen megoldhatná.


Beszéltem vele erről,hogy egyre inkább az a benyomásom,hogy ő félvállról veszi az egész kapcsolatunkat.

Hogy felnőtt emberek vagyunk és nekem nem okés ez a heti 1-2 találkozó,ha több van az csakis miattam mert én akkor tényleg mindig átmegyek. De ha nem tudok valami miatt akkor ő rögtön kifogások ezreivel él ,hogy miért nem jön hozzám,miért nem jó.


Az a baj ő ezen nem akar változtatni. Szerinte ez így teljesen okés. Előző kapcsoaltiban ő mennyire rátelepdett másokra,most nem akar,szerinte ettől felnőttes a gondolkodása,hogy neki nem gond,ha nem is találkozunk.

Az én véleményem meg az,hogy attól lenne érett,ha változni akarna és igényelné a több együtt töltött időt,mert én komolyan gondolom a kapcsoaltunkat.

Az is baj,hogy a kapcsoalt elején nagyon azzal jött,hogy ő kb azonnal összeköltözne velem,max egy év múlva már megkérné a kezem,minél előbb akar családot is.

Így nekem érdekes ez a hirtelen langyos semmi,hogy találkozunk amikor épp úgy alakul aztán lesz ami lesz.


Most már inkább csak egy év múlva költözne össze stb.

Kicsit átverve érzem magam és elég nagy fájdalamt okoz nekem az egész,csalódott vagyok és erősen rombolja az én érzéseimet ,hogy egyre azt érzem nem találkozunk napokat,telefonon se keres olyan sokat stb.. Ő azt mondta,hogy amúgy szeret engem,ez nem kérdés,velem akar lenni ez se kérdés. Ő csak lusta és ennyi. Nekem meg elfogadhatatlan,hogy szerelmes ember ilyen legyen?!


2020. júl. 16. 11:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem lustaság, csak nem hiányzol neki. Ne mondja már nekem senki, hogy azért nem találkozik a szerelmével mert lusta. Egyszer-kétszer elmegy, de ez már kamu..
2020. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%

"Az ő véleménye az,hogy mivel lusta nem jön át hozzám"

Ennél nem kell tovább olvasni. Saját kényelme fontosabb neki, mint te. Kuka.


F

2020. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem lusta, vagy ha az akkor is mindegy, mert sajnos te nem kellesz neki.
2020. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

A barátaival és családjával is többnyire ilyen. A végletekig lusta,boltba se jár le inkább rendel stb,szóval én azt elhiszem neki,hogy lusta alapvetően. Csak azt nem,hogy annyira lusta legyen bárki is,hogy a kapcsolatába ennyi energiát nem fektet? Ezzel leértékelve érzem magam és sokszor igazán magányosnak is.

Azzal érvel még ,hogy ő le tudja magát foglalni neki nem kell találkozni mindig velem. De nem érti meg,hogy az egy dolog,hogy én is le tudom magam kötni,mert ki ne tudná csak igenis kell időt szánni a partnerünkre is,mert ez egyre inkább elidegenít tőle.

2020. júl. 16. 11:34
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki mégis ennyire lusta, annak nem kell pár, bár ez látszik is. Helyedben még időben megszabadulnék tőle, mert ilyennel tervezni nem lehet semmit.
2020. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

Bocsáss meg, de ezen én akkorát nevettem :D. Nem a te kínodon, mert téged őszintén sajnállak, de ez olyan mélységesen abszurd, hogy mást már nem lehet :D. Novellába illik...

Kérdező, ez a pasi nem szeret téged, és ha amúgy szeretne is, komolyan egy ilyen gyökérrel akarnál lenni? A végén nem megy el az esküvőtökre, mert ő lusta :D. Jézusom.

2020. júl. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Eltérőek az igények. Lehet lustaság is, de szerintem neki csak ennyire van igénye. Itt amúgy mindenki le an hordva sokszor aki nem akar folyton a masik fenekében lenni. Bar ez szerintem is kevés, meg a hozzáállása is, de igazaból nem baj. Ő se rossz ember, te se, csak nem passzoltok össze. Ennyk.
2020. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

6, jó ezen most én is mosolyogtam,mert tényleg kinézném belőle az esküvői lustaságot is,hogy elkésik :D vagy,hogy a lakodalomból 12 -kor kifordul ,mert álmos ...


5, Csak azon gondolkoztam végülis,ha együtt élnénk akkor ebből a ki mikor és miért nem találkozik nem lenne többé probléma? Erre szoktam gondolni,mert végülis azon túl,hogy ennyire lusta ebben a kérdésben nincs vele más problémám.


A nem szeret engem meg hát lehet igazatok van. Bár ő azt állítja,hogy szeret és ez alap,ebben ne kérdőjelezzem meg. De végülis miért lenne akkor velem még? LEhet szakítani is lusta:)

2020. júl. 16. 11:50
 9/23 anonim ***** válasza:

Mert kényelmes neki ha te mész hozzá, de ha nem akkor sincs semmi, mert megvan nélküled is nagyon jól.

A többit már le se írom, elég annyi, hogy utálom a lusta embereket, és akkor nem sértek meg senkit. :)

2020. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondani mindenki azt mond, amit akar. Ha ő nem hajlandó némileg változtatni miattad, akkor ennyi...

Amúgy meg nem lenne megoldás az összeköltözés, mert ha ő tényleg ez a lusta típus, és ezen nem akar változtatni, akkor jönnek az együttélés nem szép dolgai is, pl. a házimunka. Valószínűleg ez rád maradna, mert ő inkább tévézik, mert ő lusta. Vagy attól még, hogy együtt él két ember, szükség van a közös programokra, hogy ne fásuljanak bele a felek. Ahhoz nem lenne lusta, hogy elmenjetek kirándulni/étterembe/valami aktívabb programra? Vagy netalán jön egy párkapcsolati krízis, akkor ő nem megy el terapeutához, mert lusta?

Főleg, hogy azt mondod, mindenkivel ilyen, a családjával, barátaival is. Őszintén, kell ez neked? Nem lenne jobb valaki, aki hajlandó ugyanannyi energiát belefektetni a kapcsolatba?

2020. júl. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!