Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lustaság vagy inkább komolytal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lustaság vagy inkább komolytalanság?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értem a viselkedését a páromnak. Ezért szeretnék akár itt tanácsokat kérni vagy véleményt meghallgatni.

Kb fél éve vagyunk együtt és örökösen visszatérő probléma az,hogy míg én igénylem a minél több együtt töltött napot addig őt nem izgatja. Tehát akár heti 1 találkozóra is simán azt mondaná nem probléma. Az ő véleménye az,hogy mivel lusta nem jön át hozzám,amúgy szívesen van velem. Én általában jövök-megyek,bár nekem se olyan könnyű mindig jönni-menni főleg,hogy reggel már dolgozom is. Nem lakik amúgy messze kb 25 perc. De a mostani hetem úgy alakult,hogy nagyon sok munkám volt így kértem őt hogy mivel a héten máskor nem lesz alkalmunk találkozni csak ma jöjjön át. Ő pedig mondta nem jön,mert inkább otthon van tv,játék stb. De én átmehetek.

Csak,hogy ugye mint írtam én rengeteget dolgozok nem nagyon tudom megoldani,vagyis ha nagyon akarnám igen meg tudnám,de elég nehezen. Míg neki semmi dolga se ma se holnap így nagyon könnyen megoldhatná.


Beszéltem vele erről,hogy egyre inkább az a benyomásom,hogy ő félvállról veszi az egész kapcsolatunkat.

Hogy felnőtt emberek vagyunk és nekem nem okés ez a heti 1-2 találkozó,ha több van az csakis miattam mert én akkor tényleg mindig átmegyek. De ha nem tudok valami miatt akkor ő rögtön kifogások ezreivel él ,hogy miért nem jön hozzám,miért nem jó.


Az a baj ő ezen nem akar változtatni. Szerinte ez így teljesen okés. Előző kapcsoaltiban ő mennyire rátelepdett másokra,most nem akar,szerinte ettől felnőttes a gondolkodása,hogy neki nem gond,ha nem is találkozunk.

Az én véleményem meg az,hogy attól lenne érett,ha változni akarna és igényelné a több együtt töltött időt,mert én komolyan gondolom a kapcsoaltunkat.

Az is baj,hogy a kapcsoalt elején nagyon azzal jött,hogy ő kb azonnal összeköltözne velem,max egy év múlva már megkérné a kezem,minél előbb akar családot is.

Így nekem érdekes ez a hirtelen langyos semmi,hogy találkozunk amikor épp úgy alakul aztán lesz ami lesz.


Most már inkább csak egy év múlva költözne össze stb.

Kicsit átverve érzem magam és elég nagy fájdalamt okoz nekem az egész,csalódott vagyok és erősen rombolja az én érzéseimet ,hogy egyre azt érzem nem találkozunk napokat,telefonon se keres olyan sokat stb.. Ő azt mondta,hogy amúgy szeret engem,ez nem kérdés,velem akar lenni ez se kérdés. Ő csak lusta és ennyi. Nekem meg elfogadhatatlan,hogy szerelmes ember ilyen legyen?!


2020. júl. 16. 11:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Lustaának lusta de tetejébe nem is érdekled, csak kifogásokat keres. Én így viselkedtem az exemmel, amikor már nagyon menekülni akartam mellőle és voltam olyan görény, hogy ahelyett, hogy odaálltam volna elé, hogy no akkor szakítsunk, elkezdtem "leépíteni" ugyanígy.
2020. júl. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen exem volt. Képtelen volt felfogni, hogy a minőségi idő nem az, hogy ő hányszor szexelhet, hanem hogy beszélgessünk is, meg csináljunk valamit. Inkább otthon ült, vagy a haverokkal csetelt, vagy mentek a kifogások. Totál lehúzta az energiáim. Rengeteget tépelődtem én is, sokat sírtam, de agybaj egy ilyen unalmas, lusta döggel egy fedél alatt.

És nem, nem attól vagy felnőtt, hogy heti 1x látod azt, akit elvileg szeretsz. Nem szeret ő, csak te próbálod bemesélni még magadnak. Tele van az írásod azzal, ahogyan mentegetni próbálod.

2020. júl. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Addig zárd le a kapcsolatot amíg nem késő. Ne gondold hogy ez jobb lesz. Nem hajlandó tenni érted, nem hajlandó áldozatra, akkor nincs miről beszélni.
2020. júl. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!