Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a következő helyzetről?

Figyelt kérdés
Nőmmel közösen lakom albérletben, de egy helyzetben a viselkedését nem tartom megfelelőnek. (Otthagy a francba mert valamiben más a véleménye, az eset tisztázása nélkül, de még ott lakik). Így felkeresem a főbérlőt s közlöm vele,azonnali hatállyal felmondok, a kaució nála maradhat mert szerződési időn belül mondtam fel, jöjjön ellenőrizzük a villanyórát gázórát, a mai napig bezárólag ki is fizetem helyben, ellenőrizze a berendezési tárgyakat,s utána még aznap távozok az összes cuccommal együtt, a nőmmel pedig beszélje meg marad s fizet tovább, vagy távozik vagy x ideig marad vagy akármi, ez már nem rám tartozik.
2020. júl. 17. 08:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
91%
9 Szerintem ha valaki egy korrekt ember, akkor ilyen helyzetben is korrekt. Pont azért, amit írtam. Attól, hogy más mondjuk gyilkos, nekem még nem kell ölnöm. Attól, hogy engem már megloptak, még nem leszek tolvaj. Érted... Természetesen nem kell korrektnek lenned. Azt kérdezted mi a véleményünk erről a helyzetről. Rajtam kívül más is írta, hogy ha így viselkedsz, akkor ugyanolyan gyerekes és inkorrekt vagy, mint a csaj. Ha téged ez nem zavar, oké. Véleményt írtunk, mert azt kértél. De természetesen semmit nem kell csinálnod, ha nem akarod. Aki normálisan viselkedik az nem feltétlenül külső nyomásra teszi, hanem mert ő magának akar így megfelelni és így látja ezt jónak.
2020. júl. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Ja és egy smstől nem leszek gyerekes? Értem. Attol ha zaklatom azt aki nem akar velem beszélni nem leszek gyerekes? Értem. "Azt kérdezted mi a véleményünk erről a helyzetről. Rajtam kívül más is írta" ez egy érvelési hiba. amugy észrevettem mit kérdeztem s azt is hogy más is irta de nem az számit hány ember irta. "Véleményt írtunk, mert azt kértél. " Mondom észrevettem azt is hogy kértem s azt is hogy kaptam. "De természetesen semmit nem kell csinálnod, ha nem akarod." ezt is tudom nem ezek voltak a kérdések. " Aki normálisan viselkedik az nem feltétlenül külső nyomásra teszi, hanem mert ő magának akar így megfelelni és így látja ezt jónak." az hogy mi a normális nem azon mulik, hogy többen irják e a gyakorin egy kérdésben vagy kevesebben. az a nem normális amit a nő tett, s onnantol a reakcio se lesz normális akármit is reagálok rá.
2020. júl. 17. 09:32
 13/27 anonim ***** válasza:
89%
Nem írtam sehol, hogy relevánsabb a véleményem, mert más is egyetért velem. Annyit írtam, hogy véleményt kértél azért írtunk. Mindenkinek a véleménye pedig nem egyezik a tieddel, de ettől nem lesz az ellenvélemény kevésbé releváns, ugye? :) Megindokoltam a véleményemet, ennyi történt. De látványosan nem is akarod megérteni amit azok írnak, akik másként gondolkodnak, mint te. Az, hogy írsz egy figyelmeztető sms-t nem zaklatás, ezt te is tudod. Ha megnyugszik a lelked a pitiáner viselkedéstől, akkor tedd ezt.
2020. júl. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem jól teszed úgy, ahogy leírtad. Józan ésszel gondolkodó, határozott férfi vagy. Nehogymár fussál egy ilyen nő után, amikor normálisat is lehet találni.
2020. júl. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Nem merek futni utana mert lassu
2020. júl. 17. 10:43
 16/27 anonim ***** válasza:
90%

"Józan ésszel gondolkodó, határozott férfi vagy."


Mi van??

Ez nagyon messze van a józan èsztől. Látszik rajta, hogy elborult az agya, ès nagyot akar rajta ütni. Inkább bealdozza a kauciót meg mindent, csakhogy ne neki kelljen a csaj szemèbe mondania, hogy költözzön el.


Ja ès akkor baromi èletszerű, hogy mèg aznap le is tud akasztani egy másik albèrleret, ahová egyből be is tud cuccolni. Hát igen, ez így szokott lenni. Ja nem.

2020. júl. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Nem mindenki olyan csóró mint te, akármikor meg lehet szállni valahol akár hetekre azonnali időponttól számítva és onnantól kezdve szingli vagy. A nő azonban nem fog tudni mert valóban csóró, csak a szája nagy de az esze is kevés. Franc fog ilyennel együtt lakni hazamenni hozzá, amíg összeszedi magát s távozik (amit miért tenne hisz közösen fizetett az albérlet ha nincs szerződés felrúgva akkor miért az él, miért menne el, stb.) S hallgatni az ostoba féltékenységi jeleneteit? Meg ki tudja még mit... Más az általad ismert csóró világ amikor függsz attól aki igy viselkedik veled, ezzel vissza is próbál élni, mert tudja jól, ki vagy neki szolgáltatva s nem, vagy csak időigényesen tudsz lépni... Itt most melléfogott, elfelejtette hogy ezúttal nem hozzád hasonlóval van, és akár azonnal is tudok lépni, ha - a hetes hozzászóló zsargonjából merítve - csicskának néz.
2020. júl. 17. 12:32
 18/27 anonim ***** válasza:
84%
Sok a mellèbeszèlès. Az igazság meg az, hogy a csicska te vagy, aki kèptelen a nője elè állni, hogy megmondja neki a vèlemènyèt. Hát menj, aztán futamodj csak meg, dobd csak ki a lóvèd az ablakon alkalmi szallasokra, csak mert a szád nagy, de èrvènyesülni nem tudsz.
2020. júl. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Magadból indulsz ki. Még mindig nem fogod fel, hogy nem tudok olyan nő elé állni aki nincs ott, s ahelyett hogy utána rohangáljak szövegelni, új nőt ismerek meg (olyant kivel nem csak lehetséges, de értelme is van a kommunikációnak) akit viszont nem teszek ki annak, hogy hazajön, otthon van a csinálja a hisztit. De ha szerinted így kell élni, hát nosza, élj így te.
2020. júl. 17. 13:03
 20/27 anonim ***** válasza:
84%

Felfogom amit írsz, csak mögè látok. Kifogás, kifogás, kifogás.

Nem kell utána rohangálni, haza fog menni, ott lakik. Aztán meg lehet mondani neki a tutit. Csak ez az, ami neked nem megy, ès hárítod át a főbèrlőre a nőd kiköltöztetèsènek felelőssègèt. Pedig neki az èg világon semmi köze ehhez.

Ez nem fèrfias viselkedès, ez szánalom.

2020. júl. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!