Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a következő helyzetről?

Figyelt kérdés
Nőmmel közösen lakom albérletben, de egy helyzetben a viselkedését nem tartom megfelelőnek. (Otthagy a francba mert valamiben más a véleménye, az eset tisztázása nélkül, de még ott lakik). Így felkeresem a főbérlőt s közlöm vele,azonnali hatállyal felmondok, a kaució nála maradhat mert szerződési időn belül mondtam fel, jöjjön ellenőrizzük a villanyórát gázórát, a mai napig bezárólag ki is fizetem helyben, ellenőrizze a berendezési tárgyakat,s utána még aznap távozok az összes cuccommal együtt, a nőmmel pedig beszélje meg marad s fizet tovább, vagy távozik vagy x ideig marad vagy akármi, ez már nem rám tartozik.
2020. júl. 17. 08:34
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Ja hogyne s társas magányban arra várakozzak mikor jön meg hogy odamondhassak neki. Persze. Franc se fog várakozni arra aki így viselkedik. Főleg nem hónapokra. ha ott lakik ott lakik, nekem mi közöm van hozzá, hol lakik, ha én már nem lakom ott? A főbérlő azért kapja a pénzt, hogy vitás esetben intézkedjen, pl. ha nem fizet vagy ha jogtalanul van valaki ott. Az ingatlannal együtt jár hogy bármelyik bérlő felmondhat, nem vagyok én én apja anyja egyik résztvevőnek se hogy helyette intézkedjek. Még a főbérlőnek se. Eleve azért marad nála a kaució, hogy ilyen esetekben fedezve legyen az ügyintézése óradíja. Nincs köze a saját albérlőjéhez? Mondjon le a kauciorol, s máris dekkolok ott, tárgyalok helyette, vagy hivogatom, smseket kuldözgetek, időpontot egeztetek tárgyaásra s részt veszek rajta ilyen egyszeru az egész, fel lehet engem is bérelni erre arra. lakot kirakni, ráadásul még fel se merult hogy nem fizet. Majd még nekem kell kiadni az ingatlant mi, miközben az erre szolgálo kauciot megkapta. De vicces itt valaki. De amig ő kap ezért pénzt addig az ő dolga remélem viccnek szántad hogy az én felelősségem egy nem fizető bérlő. Ezt remélem viccnek szántad. ÉP nekem nincs közöm a volt nőmhöz onnantól kezdve hogy nem nőmként viselkedett ugyanolyan ember a számomra mint bárki más. Én semmiféle szerződésben nem állok vele, a főbérlő viszont valamifélében igen. Ha mondanivalója van megkeresheti az ügyvédemet, kb. ennyi köze van hozzám mindkettőnek.


Na, szétesett a szöveg, mindegy ügyes gyerek vagy te, összerakod. Egy tárgyalás akkor se ugy megy hogy az egyik elrohan a másik meg ott dekkol mikör jön vissza esetleg smseket egyéb uzeneteket kuldözget utána.

2020. júl. 17. 13:36
 22/27 anonim ***** válasza:
8%
Micsoda vita alakult ki! Pedig a kérdező teszi jól. A nőnek nyilván van hol laknia, ha napokig nem tartózkodik az albérletben. Meg különben is, mit kell benyalni neki, ha egyszer gerinctelenül viselkedik?
2020. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
84%

Hiába csűröd csavarod. Nem, nem ezèrt kapja a pènzt, ès a kauciót sem, hogy kilakoktassa majd azt, akit az egykori bèrlője "odahurcolt". Te neveden volt a bèrlès, veled kötött szerződèst, nem a lánnyal, te felelőssèged mindennel együtt távozni.

Tagozatos mèg, attól mèg nem lesz kevèsbè szánalmas az egèsz.

2020. júl. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Olvass figyelmesebben troll, kozos a szerzodes. Annyira eszedet vesztetted az igazad bizonygatasaban hogy el se olvasod mire valaszolsz. Ez igy viszont mar trollkodas s troll etetesbol is hasonlokeppen kimaradok mint a getinctelennek bizonyult volt nommel folytatott ertelmetlen parbeszedbol illetve arra valobbizonytalan ideig torteno varakozasbol. Amugy meg mi masert kapna a berletidijjat meg a kauciot? Nem a semmiert kapja hanem hogy adott esetben intezkedjen. A kauciot a no akar meg le is lakhatja. Vagy mondom szemethunyhat a kaucio folott s irhat meghatalmazast hogy intezzem a volt nom kirakasat...
2020. júl. 17. 17:35
 25/27 anonim ***** válasza:
78%

Aki trollkodik, az te vagy. Előadod itt magad csak, egy álomvilag amit felvázoltál, de nem lèpnèd meg, hisz már arra is kèptelen vagy, hogy a barátnőddel èrtelmesen kommunikálj.

Hagyjuk már ezt a bizonytalan várakozást, pár órára lelèpett, aztán majd megy haza. Ez nem indok, hiába rugózol rajta.

2020. júl. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
93%

Közös a bérleti szerződés, ergo ha lelépsz, a "nőd" fogja visszakapni. Te ennyire nagyon okos vagy, úgyhogy hajrá😂.

Bár nálam már akkor leírtad magad, mikor a párodat "nőm" - ként aposztrofáltad. Sok sikert, remélem jó sok pénzt fogsz bukni.

2020. júl. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Ahogy kellene az nem megy át a trágársági szűrőn.
2020. júl. 18. 07:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!