Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom a párommal megértetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom a párommal megértetni hogy ne cigizzen be a wcbe, mit csináljak már?

Figyelt kérdés

Egy 35 nm es 1,5 szobás panelba lakunk,nincs ablak a wcben, nincs erkély, van egy másfél éves kislányunk!

Nem érti meg az istennek se, az egész lakást átjárja a szag, állandóan cigi szag van a szobákba hiába szólok rá, hiába mondom hogy menjen ki a konyhába vagy ugyan menjen már le a ház elé a földszintről.

És nem nem nem.

Látja hogy lesúrolom a csempét a wcben kitakarítom illatot fújok, kiszellőztetem a lakást, és nem érdekli, ha rászólok neki áll feljebb.

Ilyeneket azért nem merek hogy beöntök rá egy vödör vizet pedig megérdemelné, az biztos hogy kapnék érte. De nem fogja fel hogy a gyerek miatt ne csinálja.

Hajnalba mikor kel, elmegy dolgozni, arra szoktam sokszor ébredni hogy csípi a szememet a füst a szobába mert megint a wcben cigizett. Ez napi kb 5 alkalom, teljesen kivagyok mit csináljak már?


2020. júl. 18. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Itt ezzel van a baj, nem a dohányzással:

"az biztos hogy kapnék érte"


Még a gyerek előtt kell volna kukázni ezt a pasit.

Hogy a kérdésedre válaszoljak szereltess tűzjelzőt a wc-be, ő meg fizesse a felmerülő költségeket ha bejelez.

2020. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmit, edd meg, amit főztél.
2020. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mit főztem én? 😏😏😏
2020. júl. 19. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!