Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet egy perverz pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet egy perverz pasival kapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés
Perverz, mert olyanokat csinál, hogy mások előtt olyan célzásokat tesz, olyan vicceket mesél, meztelen nős és szexképeket tesz ki elég nyilvános helyekre. Komoly kapcsolatra mennyire alkalmas egy ilyen férfi illetve ha van itt olyan nő akinek van ezzel tapasztalata írja meg.
2020. júl. 19. 16:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem mondtam, hogy a vonzó emberek nem lehetnek perverzek, egyáltalán nem ezt írtam. 🤦‍♂️🤦‍♂️ Csak azt, hogy a kevésbé szép emberek ESÉLYESEBB, hogy azok, pontosabban BIZONYOSAN TÖBBEN VANNAK azok a perverz emberek akik nem túl előnyös külsejűek, ide tartoznak például a nemcsak deviáns de perverz pedofilok is. Nézz szét közöttük, hol látsz te 10/10-es vonzó férfit? Na ugye.
2020. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11 Maradjunk annyiban, ha esetleg linkelsz ilyesmire utaló szakirodalmat, akkor elfogadom. Jelenleg a konyhai/kocsmai elméletfarigcsálás szintjén áll a gondolatmeneted.
2020. júl. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azt már tudom, hogy te kevésbé vagy vonzó ember ne haragudj, de minden jel erre utal, viszont azt is tegyük tisztába, hogy ez nem személyes dolog, nem ellened irányul, ez egy tény. Nem kell semmiféle szakirodalmat meg hasonló hülyeségeket linkelni, értelmetlen, ad1, ad2 a gondolatmenetem milyensége teljesen szubjektív, szerinted körülbelül egy kocsmatöltelék bír hasonló gondolatokkal, de hidd el a tapasztalatok mást mutatnak, és félreértés ne essék én sem vagyok 10/10-es, de attól még nem vagyok perverz, de látom te ezt nagyon magadra vetted, talán azért mert a külsőd messze nem tökéletes (amúgy sincs ilyen) és arra asszociálsz, hogy én azt gondolom, hogy minden nem tökéletes kinézetű ember perverz, gratulálok, tényleg megértetted. (irónia) 👏👏
2020. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bocsánat hozzátenném, hogy f@szi vagyok tehát csak azért írom, hogy eszerint intézd a kijelentéseidet, nehogy azt gondold még a végén, hogy egy hülye kis csitri vagyok, mint a legtöbb ilyen incel srác vagy minek nevezik egyébként ők SAJÁT MAGUKAT, mert senki nem aggatta rájuk, csak a tömeggyilkosságok után ők saját magukra, idióták. Ezt az utolsó soromat pedig azért írtam le mert itt hemzsegnek az ilyen emberek, na nem tömeggyilkosok, de nem ép elméjűek, az fix. Remélem te az vagy azért.
2020. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!