Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell megtanítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell megtanítani egy nőt takarítani?

Figyelt kérdés
Elég hanyagul takarít a párom, mint akinek szenvedés volna az egész procedúra. Csak akkor takarít, ha megkérem, a nélkül sose jutna eszébe. Összecsapja, kihagyja a felét, minden alkalommal nekem is végig kell mennem a szobán, konyhán, fürdőn, mert annyira felületes. Ráadásul kisállatokkal élünk, szóval ennél gyakrabban, és precízebben kéne. Van valakinek sikersztorija, hogy lusta párból, hogyan lett házitündér? Vagy felejtsem el? Esetleg nők, ti hogy veszitek rá a férfiakat, hogy tegyenek rendet maguk után?

2020. júl. 20. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Neked amputálva vannak a karjaid, vagy hogyhogy kizárólag az ő feladata? Itt egyedül te tűnsz lustának. Ilyen ember mellett nekem se lenne hozzá sok kedvem.
2020. júl. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elnézést egyes, a problémám az, hogy én takarítok egyedül férfiként, és mikor segítséget kérek, olyan minőségi munkát kapok, hogy utána ellenőriznem és javítanom is kell. Mint például nem mosogat el mindent, csak a felét, a pultokat mocskosan hagyja, az ágyak alatt sose takarít, pedig az állatok odahordanak mindent, maga után nem igazán mos, ruha halmaitól nem lehet járni kelni. Elnézést, ha nem volt egyértelmű a kérdés.
2020. júl. 20. 09:52
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Tényleg szenvedés lehet neki. Egy utálatos, gyűlölt kényszer. Ezért nem is fogja soha máshogy csinálni. Ha nem tudod elfogadni, szakíts vagy legyen takarítónőtök.
2020. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Hosszútávon én nem bírnám ki ilyen nővel. Nekem is volt ilyen párkapcsolatom, sőt több más lakótársam is amikor utána kellett takarítanom. Többször nem
2020. júl. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én se szeretem csinálni, számomra is kényszer. Nem tudom elhinni, hogy csak olyan ember takarít, aki szereti csinálni, vagy fizetnek érte. Úgy érzem alapvető dolog, hogy az ember tisztán tartsa a környezetét és ne süllyedjen el a koszban, mocsokban. Én is utálok mosogatni, ürüléket ágy alól kihalászni, így akkor az volna a normális, ha nem csinálnám?
2020. júl. 20. 10:00
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Írjatok beosztást, akkor nincs olyan, hogy nem jut eszébe.

A mosatlant pl ne hagyjátok felhalmozódni, használat után mindent gyorsan öblítsetek el. Nekünk az is rengeteget segített a konyhában, hogy kb 10 centivel megemeltük a könyhapultokat. Azóta sokkal egyszerűbb a mosogatás, nem kell görnyedni.

Aztán csináljátok együtt. Ne az legyen, hogy amíg az egyik robotol, a másik a hasát vakarja. Teszem azt amíg ő porszívóz, te letörlöd a port, amíg ő kimossa a kádat, te beraksz egy mosást. Így közben is megmutathatod, ha kihagyott valamit, nem utána kell dünnyögni.

2020. júl. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Én nem bírnék ilyen igénytelen ember mellett élni, akinek nincs igénye arra, hogy nem legyen mocskos a konyhapult, vagy ne legyen az összes edény tiszta.


33N

2020. júl. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz, ha szánsz takarítóra, mert az ilyen emberek a büdös életbe nem tudják normálisan megcsinálni, és sosem lesz rend.
2020. júl. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

Hány éves az illető? Élt előtte egyedül? Akkor hogy nézett ki a lakása? Egyébként ha alapvetően ennyire igénytelen, akkor nem hiszem, hogy házitündért tudsz belőle varázsolni. Maximum valami elfogadható szintet tudsz elérni.

Először is ülj le vele beszélni. Mondd meg, hogy ketten éltek együtt, az állatok közösek (??), tehát mind a kettőtöknek ki kell venni a részét a takarításból. Nyilván te is utálod, szinte senki sem kedvtelésből takarít, és neked is pont ugyanannyi fáradtság, mint neki. Osszátok el a teendőket, és ha szerinted valamit kihagyott, akkor mondd meg neki, hogy ezt meg ezt fejezze be, mert csak félig sikerült megcsinálni.

2020. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyukám ugyanilyen. Nagyon felületesen takarít, a kosz felét otthagyja. Nem várom el, hogy ő takarítson rám, de ha már nekiáll, csinálja jól...

Szépen, türelmesen el kell magyarázni, hogy mi a gond, többször megkérni türelmesen, hogy változtasson.

2020. júl. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!