Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom féltékeny, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom féltékeny, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a két és fél éve vagyunk együtt a párommal, eleinte nem volt féltékeny csak kB. egy év után lett az nézegette a telefonomat mikor én elaludtam, mára már úgy hiszem hogy erről leszokott, de most pedig elkezdett beszologatni olyan pasiknak akik megbamulnak tegyük fell a boltba vagy bárhol, meg ha írok a barátnőmmel akkor is jön a szokásos kérdés hogy kivel irkalsz? Szerintem ez annyira kiabranditó, szerintetek meg fog változni? Állítólag az exeivel nem volt ilyen... Máskülönben soha nem adtam rá neki okot hogy feltekenykedjen


N23, F33


2020. júl. 20. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kuka
2020. júl. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez már beteges...üljetek le, beszéljétek meg, hogy ő miért féltékeny, és hogy ez téged zavar, stb. Ha semmi sem vezet eredményre, akkor a boldogságod érdekében szakíts.
2020. júl. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Üljetek le beszélgetni komolyan erről először szerintem aztán ha semmi nem hat bizalom nélkül mit sem ér egy kapcsolat.
2020. júl. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A személyes véleményem az, hogy alapvetően nem fog megváltozni. Elérhetsz nála kisebb javulást 1-2 fejmosással, de utána azon fogod rajtakapni, hogy titokban nézi a telefonodat. Nagyon beképzeltnek kell lenni ahhoz, hogy elhidd meg tudsz változtatni egy másik embert csak úgy. :)
2020. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!