Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén, a nőknek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, a nőknek miért annyira fontos, hogy virágot kapjanak? Lehet adni annyi szép és jó ajándékot. Miért pont a virág? Nem lehet vele csinálni semmit. Csak ott van. És ha vágott, 1 hét után már dobhatod is ki.

Figyelt kérdés

2020. júl. 21. 21:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én már annak is örülnék, ha őszinték lennének velem. Sosem voltam követelőző típus, de azért persze jól esik egy nőnek néha egy szál virág. Semmi drága, csak a gesztus vagy valami szóval érted..

Látom, hogy más nők ilyen csokrot, olyan rózsaboxot kapnak hetente és ilyenkor elgondolkozom, hogy ők vajon mit csinálnak, hogy ennyire a tenyerükön hordozzák őket. Én meg soha nem kaptam semmit. Úgy értem se tiszteletet, se megbecsülést, szeretetet. Szarok az ajándékra, ha látom hogy valaki őszintén szeret.

2020. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A csokit meg megeszed utána kisz.rod. A ruha elnyúlik, kilyukad, ékszert könnyedén el lehet hagyni. Mindenre lehet kifogást találni, gesztus a lényeg. A virág szép, jó illatú és van hagyománya.
2020. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
42%

Ne általánosíts kérlek.

Én nőként pl a legrosszabb ajándéknak tartom

2020. júl. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert a hobbimhoz kapcsolodo dolgok dragak, lol. Mondjuk felolem aztan meglephet a parom engem havonta 10 es 100 ezer kozotti ajandekkal is, vagy annal dragabbal xD Csak nem tul eletszeru a dolog. Ellenben egy szal/csokor viraggal, ami nem tul megterhelo anyagilag es kutakodni sem kell elotte, hogy pontosan mi kellene most epp a hobbimhoz. A virag pont olyan dolog, hogy napkozben kitalalod, hogy megleped valami aprosaggal ma a masikat.
2020. júl. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért mert szép es romantikus,meg kedves gesztus.
2020. júl. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Én pont azért, mert nem egy állandó csetresz amit valakitől kapok, és onnantól "kötelességem" örök időkig tárolni, kerülgetni. Megkapom, szép, aztán ha elhervad, megy a komposztba és táplálja a többi növényem. (Vagy a kertben elszórom a magjait, attól függ milyen virág.) Abszolút nem haszontalan.

A cserepes virág pedig évekig szép marad és örömet okoz. :)

Hasznos, hobbimhoz való dolgot én tudom hogy milyet szeretnék pontosan, nem szeretném ha más vásárolgatna véletlenszerűen. Amúgy is drága az ilyesmi, miért kéne annyit költeni rám másnak?

2020. júl. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
84%

A virág szimbólum. A lélek szimbóluma. Ezért van a menyasszony kezében virágcsokor. És ezért viszünk a sírokra is virágot. Mert a virág a lelket szimbolizálja a mulandóságával. Az emberi életet azzal, hogy fiatalon szép és illatos, aztán elfonnyad és lehull. A virág egy picike élet, ami egy egész rövid ideig illatozik nekünk. Ezért szép gesztus, mert egy ilyen kis szépséges hiábavalóságot adsz a másiknak. Olyan, mint egy csók, csak ez egy-két napig rád fogja emlékeztetni mindig amikor ránéz.

Nem kell szeretned vagy megértened, de néha egy szál vagy kis csokor virág nagyon jó érzelmi befektetés egy kapcsolatban.

2020. júl. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
74%

Na látod, nekem nem fontos.


A vágott virág fölösleges. A cserepesnek tudok örülni.

2020. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Vegyél neki virág vagy gyümölcs illóolajat akkor, az tovább tart.
2020. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!