Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadt ki a párom emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a párom emiatt?

Figyelt kérdés

Mondtam neki, hogy délelőtt az egyik barátnőmmel leszek. Végül hosszabbra sikerült a találkozó és csak este 7-kor mentem át a páromhoz. Ő emiatt teljesen kiakadt és még hónapokig felemlegette, hogy mennyire megbántottam ezzel, hogy későn mentem hozzá, pedig csak úgy volt, hogy délelőtt találkozom a barátnőmmel. Jogosan akadt ki ennyire?

18/L



2020. júl. 21. 22:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
99%
Ha előre szóltál hogy késni fogsz és megbeszélted vele akkor nem jogos. Ha nem szóltál hanem csak betoppantál 7-kor akkor jogos
2020. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19%
Mi ez? Fogorvosi rendelő??? 🤣 Be kell jelentkezni? Na ne már... Később mentél ennyi. Sztem ha ennyi szabadság nincs egy kalcsolatban, akkor az már nem kapcsolat... az börtön.
2020. júl. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
98%
Mobiltelefon koraban nem szoltal neki? Hmm
2020. júl. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 FoxtrotLidérc ***** válasza:
97%
Szólnod kellett volna. Úgy, hogy nem szóltál, azt kommunikáltad neki, hogy nem annyira fontos neked, hogy szólj neki arról, hogy változik a program. Nem a programváltozással, hanem azzal van a baj, hogy hiába várt rád órákat. És ezt én is nagyon zokon venném.
2020. júl. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nos, az teljesen oké, hogy elhúzódik egy program, jól érzed magad, velem is történt már ilyen, meg sokunkkal. Ha nem szóltál neki erről, az viszont nagyon nem oké, utálom, amikor valaki ezt csinálja a 21. században, amikor két perc leírni telefonon, hogy elhúzódik. Akkor ő várt rád feleslegesen, lehet, ha ezt tudja, ő is mást csinált volna. Az viszont megint nem oké, hogy ahelyett, hogy ezt normálisan megbeszéltétek volna, és jutottatok volna valamire, hogy legközelebb ilyen esetben hogyan jártok el, hónapokig felhánytorgatja, mint egy sértett gyerek. Ez még nem akkora ügy... Ülj le vele, beszéljétek meg, mi bántotta ebben ennyire és hogy mi lenne a megoldás legközelebb, és mondd el, hogy neked rosszulesik, hogy még mindig nem szállt le erről.

Egy felnőtt párkapcsolat erről szól, hogy megbeszélünk dolgokat, és nem sértetten bántjuk a másikat.

2020. júl. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
37%

Az én kedvesem egy ilyen kis kitérő miatt hazudott... El is szállt a bizalmam.. Nem bízok meg benne azóta..

Legszivesebben kidobnám, ha bírnám!

2020. júl. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
18 évesek vagytok most erre mit mondjak ? Jobb esetben majd elmúlik ez a gyereknél, ha már megérik :D , rosszabb esetben nem ...
2020. júl. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!