Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan veszekedtem emiatt?

Figyelt kérdés

A párom éjjel ért haza.(ő a közeli városban lakik, én vidéken) Az este volt kivel/mivel bemennem a városban és abban maradtunk, hogy megvárom őt nála, amig megérkezik, majd reggel hazajövünk(hozzám).

Igy is volt, majd reggel még volt egy kis dolga a munkahelyén, dél körül jött,addig vártam nála. Majd mondta, hogy megnézetné az autóját is az egyik haverjánál mert valami furát észlelt, menjek vele.

Elmentünk, bement a mühelybe, én addig az autóban vártam. Kb egy órát, majd bementem lássam mi a helyet, akkor mondta, hogy még be kell fejezze a mostani autót s aztán megnézi az övét. Oké, eltelt még egy óra, majd kijöttek és megnézték az autót, kb fél perc alatt rájött mi a gond, megmondta milyen alkatrészt kell vennie jövőhéten és ennyi volt. Majd újra visszamentek és kb negyed óra múlva jött és indultunk el onnan.

Nagyon bánt és sértve érzem magam, mivel tudta, hogy én kint várom, és kicsit sem sietett volna. Legalább miután megvolt a probléma, utána ne maradjon még és várasson, mert mikor kérdeztem, azt mondta csak beszélgettek még.

Teljesen letojva érzem/éreztem magam, és mintha kicsit se lenne rám tekintettel.

Ő nem érti miért nem birtam még ki azt a 15 percet.

Szerintetek jogosan esik rosszul ,vagy túlreagálom és a hiszti beszél belőlem?(meg kell jöjjön a...)


Ha nem vagyok vele, nyugodtan üljön és haverozzon, de most nem volt más választásom és tudta, hogy várom már szinte egész nap...

Ti mit gondoltok?20L


2017. ápr. 22. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem túlreagálod. Ha egyébként szeretitek egymást, ilyesmi miatt ne vesszetek össze. Érthető persze, hogy rosszul esett, de ez még olyan dolog, amit meg lehet beszélni és fölösleges még tovább rágódni rajta. Szerintem egy hét múlva te is így látod magad. :) Ismerem milyen mikor meg kell jöjjön és az ember mindent "túlérez". :D
2017. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Emiatt nem érdemes összeveszni, de én mindenképp elmondanám, hogy máskor jobban figyeljen erre, mert rosszul esett. Valószínűleg ő se imádna egy egész napig várni rád.
2017. ápr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben azt nem értem, te miért a kocsiban vártad egy óráig, és utána miért mentél vissza, ha már úgyis oda mentél hozzá. Mármint, értem én, hogy a szerelőnél unalmas, de legalább addig sem egyedül vagy ott.
2017. ápr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen felesleges pörögnöd. Ezeket muszáj volt elintézni (inkább, int a baleset!), a haverral meg lehet kicsit rég látták egymást és kicsit belefeledkeztek a dumálásba.

Megesik az ilyen, te is biztos leragadtál már a kelleténél tovább egy barátnővel csevegni :)

2017. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Krukutyán Levente ***** válasza:
Hát általában itt mindig túl reagált dolgokat olvasok, de azt kell mondjam, hogy ez jogos. Legalábbis én minél hamarabb szabadulni akartam volna, hogy ne várassam meg a barátnőmet. Mondjuk ez én vagyok. Lehet barátod egyszerűen csak nem érezte ezt ekkora tragédiának.
2017. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, hasonló esetben én is sietnék, hogy ne várassam meg őt. Ha már tényleg barát, akkor beleülhetett volna hamarabb is, hogy meghallgassa mi az a fura zaj, de ha már befejezett előtte egy más kocsit, legalább utána siessen és ne maradjon két óra után még dumálni :(


Én kint vártam a kocsiban, néha benéztem, hogy mi tart eddig, de hát ott sem volt mit csinálnom, ők nézegették a kocsit meg dumáltak....aztán visszaültem a miénkben, addig is legalább ültem, telóztam...

Aztán jöttek, megnézte egy perc alatt, és visszamentek a mühelybe még dumálgatni.

Komolyan úgy éreztem, hogy számba se vesz, és ő se képes szépen elmondani, hogy végülis miért nem sietett egy kicsit. Nem érti a problémám. Már dühösen elment tőlem, nem tudom, hogy most nekem kéne békülő szándékkal rohannom utána vagy várjak rá...

2017. ápr. 22. 18:27
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Hozzám másfajta dolgokat hoznak javításra, alkalomadtán

(amikor már a szerelők feladják, nálam köt ki a cucc).


Általában annyi, hogy ránézek, ha nem lehet megcsinálni

5 perc alatt, akkor mondok egy időpontot, hogy vagy akkor

hozza vissza, vagy hagyja itt, és megcsinálom. Nem is

akarok senkit marasztalni, mindenki ideje drága.


Szóval én a havert nem értem, látja, hogy "haver" jött,

nem is egyedül, akkor miért nem nézett rá akkor a vasra?

2017. ápr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A sértettséged jogos, szerintem MINDIG bunkóság a másikat 2 órán keresztül váratni úgy, hogy nem is szólunk neki, rá sem hederítünk.


A veszekedés viszont semmilyen körülmények között nem jogos. Értelmes felnőtt módjára, HIGGADTAN el kell mondani, hogy "szivem, nem esett jól, hogy délig rád vártam hogy végre együtt lehessünk, erre elvisszük a kocsidat és még ott is 2 órát váratsz egy szó nélkül és nem voltál rám tekintettel. Néha igazán kijöhettél volna hozzám, vagy amikor bementem, figyelhettél volna rám, hogy ne unatkozzak egyedül annyira. Légyszíves legközelebb figyelj ezekre jobban."


Nem hisztizni kell, mert amit te csinálsz, az hiszti, hanem normálisan megbeszélni.

2017. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy MINDEN szerelő fossa a szót. KÉPTELENSÉG tőlük 2 óránál hamarabb megszabadulni. Csak még ezt elmondja, azt megnézi, emezt megmutatja. Jajvárjál mégaztnézzükmeg.Ez így megy sajna. Nálam mindig ott a sudoku füzet, ha megyünk a szerelőhöz.
2017. ápr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Helyedben rég elmentem volna tömegközkekedéssel. (Vagy gyalog!) Szervezze ugy az életét mintha te is jelentenél számára valamit!
2017. ápr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!