Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom vagy szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom vagy szerintetek is túlzás, amit a barátom csinál?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt, hétvégén lementünk 4 napra a szüleimhez vidékre, ahova átjöttek a keresztszüleim, unokatesóim, nagyszülők, dédimamám, tehát a tágabb család is. Most találkoztak 3. alkalommal a barátommal. Egyik nap strandra mentünk, ahol én fújtam fel lábpumpával a strandlabdát és a gumimatracot, eközben a barátom mondta, hogy ezaz, pumpáld még erősebben, képzelj engem a matrac helyébe. Elköszönéskor a családtagoktól mondtam neki, mikor ott állt a csomagtartónál a bőröndökkel, hogy rakd be, erre az volt a válasza, hogy biztosan ezt szeretnéd itt mindenki előtt, talán majd ha hazaértünk. Tudom, hogy ezeket viccnek szánja, ha kettesben vagy barátainkkal vagyunk jót nevetek rajta és semmi bajom vele, de a 4 és 6 éves unokatesóm előtt túlzásnak érzem, hogy ilyeneket mond. Szexuális életünkre szerintem nem panaszkodhat, általában mindennap van köztünk szex, tehát még csak azt sem mondhatom, hogy biztosan azért csinálja, mert kielégületlen lenne.
2020. júl. 22. 12:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
4-6 éves ebből semmit nem ért, másfelől ha szerintem sem illik, és nem kéne kicsapnod a hisztit, hogy ilyen minimális önuralmat tartson a barátod, úgyhogy végülis én neked adok igazat.
2020. júl. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Többi rokonom előtt is kellemetlenül érint, hogy ilyesmivel viccelődik. Nem hisztiztem, teljesen normálisan közöltem vele ezt hazafele az úton, de nem érti mi ezzel a gond és még ő sértődik meg rajta, hogy ne legyen ennyire begyepesedett gondolkodású.
2020. júl. 22. 13:05
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem begyepesedett, hanem primitív. Kérdezd meg miért olyan nehéz neki nem csinálnia.
2020. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos, hogy zavar.

Elég gyér gondolkodásra utal.

Én magam se szívesen hallgatnám, ahogy a rokonomnak tesznek ilyen megjegyzéseket mellettem.

De az a tök normális, hogy az ilyeneket a párok maguk közt tartják. Ez nem egy nudista strand, hogy kitérdelek ha mindenki látja/hallja.

2020. júl. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
'Asszem a barátod még egy kicsit "félig felnőtt", de ha úgy érzed , várj még egy pár évet, jó eséllyel megváltozik...
2020. júl. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
34 éves felnőtt férfiről van szó, nagyon nem gyerek már.
2020. júl. 22. 13:26
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
De hidd el, 34 e évesen még nem biztos, hogy teljesen felnőtt minden szempontból... de ilyen korban már az is esélyes, hogy esetleg nem fog változni🤔
2020. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Volt korábban felesége, az élet más területein felnőtt módjára viselkedik.
2020. júl. 22. 13:31
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Igazad van szerintem, engem is zavarna.


A 4-esnek: a nudista strandnak semmi köze a szexhez (a kerdeshez meg vegkepp), mirol beszelsz?

2020. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#6: fejben még gyerek. Nagyon primitív amit csinált. Lehet szexuálisan viccelődni, de csak megfelelő közegben. A családi kör nem tartozik ide. Ez alapvető kultúra szerintem.
2020. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!