Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom vagy szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom vagy szerintetek is túlzás, amit a barátom csinál?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt, hétvégén lementünk 4 napra a szüleimhez vidékre, ahova átjöttek a keresztszüleim, unokatesóim, nagyszülők, dédimamám, tehát a tágabb család is. Most találkoztak 3. alkalommal a barátommal. Egyik nap strandra mentünk, ahol én fújtam fel lábpumpával a strandlabdát és a gumimatracot, eközben a barátom mondta, hogy ezaz, pumpáld még erősebben, képzelj engem a matrac helyébe. Elköszönéskor a családtagoktól mondtam neki, mikor ott állt a csomagtartónál a bőröndökkel, hogy rakd be, erre az volt a válasza, hogy biztosan ezt szeretnéd itt mindenki előtt, talán majd ha hazaértünk. Tudom, hogy ezeket viccnek szánja, ha kettesben vagy barátainkkal vagyunk jót nevetek rajta és semmi bajom vele, de a 4 és 6 éves unokatesóm előtt túlzásnak érzem, hogy ilyeneket mond. Szexuális életünkre szerintem nem panaszkodhat, általában mindennap van köztünk szex, tehát még csak azt sem mondhatom, hogy biztosan azért csinálja, mert kielégületlen lenne.
2020. júl. 22. 12:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
12%

Mondd neki játékosan, hogy több komolyságot Pista! :D


Amúgy nincs ezzel semmi gond, a srácok ilyenek. De ha nagyon zavar akkor szólj neki hogy ez számodra kellemetlen. :)

2020. júl. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze majd mindent elfogadunk egy férfitól, merthogy a "srácok ilyenek"
2020. júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, azt is nagyon jó poénnak tartotta volna a matracos beszólásnál, ha visszaszólsz, hogy "Na jó, már megint félig puha, van még az utolsó adag Viagrából?"
2020. júl. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ciki. Haverok előtt is egy, 34 évestől.


Primitív,buta.

2020. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én ha kivülállóként láttam volna biztos gondolnám, hogy vigyázzon mit csinál a háta mögött az ilyen.
2020. júl. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
25%

13# Igen, az én barátnőm is kb ilyet mondott volna. "Már megint félig puha, ismerős a helyzet?" Szerintem röhögtünk volna mindketten egy jót.😄


Legyetek már kicsit játékosabbak lányok.😎

2020. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!