Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszéltem a barátnőmmel. Így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéltem a barátnőmmel. Így minden rendben lesz?

Figyelt kérdés

Barátnőm megy szülinapi buliba. Én nem megyek vele, mert nem vagyok meghívva. Kérdezem a barátnőmet, hogy kik lesznek ott, ott-e lesznek a barátnői pasijuk, lesznek-e ott fiúk. Csak egy barátnője jön a pasijával, és lesznek ott fiúk is, de a fiúk állítólag foglaltak, van mindegyiknek barátnője, hogy nincs miért féltékeny legyek a barátnőm mondja nekem. Azért nem mehetek oda, mert ott lesz a volt osztálytársam (az ünneplő unokatestvére) , és azt mondta, hogy nincs jó kapcsolatunk egymással, amiről én nem tudok. Vagy az lehet a gond, hogy a múltban írtam az osztálytársam testvérének a barátnőjének, hogy akarom őtet, de akkor csak 12 éves voltam. Kétlem, hogy az véget megútalt volna engemet. 2 osztály voltunk, A és B. Ő tartozott az A osztályba, én pedig a B osztályba tartoztam. Rosszat csináltak nekem a B osztályosok. Belém rúgtak, megverték, csúfoltak, megaláztak. Senki se védett meg engemet. Ez az osztálytársam a másik osztályból is csúfolt engemet, megvert nemegyszer. Rossz emlékeim vannak az alapiskolából.

Félek, hogy ez a srác fog beszélni az én barátnőmmel, és olyan dolgokat bebelszél neki én rólam, ami nem is igaz.


Beszélgettünk, azt kérdezte tőlem, hogy miért szedek annyi sok vitamint. Mondom azért, hogy legyen erős az immunrendszerem.

Aztán mondtam neki, hogy félek, hogy ellenem fogja uszítani a volt osztálytársam a barátnőmet. Mert tudom milyen az a srác, nagyon beképzelt.

Anyám azt mondja, hogy az már nem jó jel, ha nem visz el saját magával. Hogy nem szeret, lehet már nem akar engemet. Szeret engemet, akar. Nélkülem nem tudja elképzelni az életét.

Anyám azt mondja, hogy csak hétvégenként találkozzunk, hogy hadjam őt békén. A barátnőm szeretne továbbra is mindennap találkozni.


Így minden rendben lesz? Félek, hogy elveszítem őt. Hányszor találkozzunk hetente? Kérlek adjatok tanácsot!


2020. jún. 24. 10:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem igazán értem a sztorit, de egy a lényeg. Ha engem meghívnak valahová, de a páromat nem, akkor nem megyek el, ha van harag, ha nincs. Ennyi.
2020. jún. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz?
2020. jún. 24. 10:50
 3/16 A kérdező kommentje:
Barátnőm azt mondta, hogy neki úgy megfelel, hogy mindennap együtt vagyunk
2020. jún. 24. 10:59
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd mindent elhisz rólad, amit mást mond? Miért nem neked hisz és a saját szemének? Egyébként hány éves vagy? Nagyon gyerekes, amit írsz.


Ha téged nem hívtak meg, akkor egyedül fog elmenni a barátnőd, kénytelen leszel megbízni benne.

A napi találkozó nekem sok lenne, de ezt belülről kell éreznetek, nem itt megkérdezni.

2020. jún. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kíváncsi vagyok, hány évesek vagytok? Nem a tini kapcsolatokba akartad ezt kiírni véletlenül?
2020. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
18 és 22
2020. jún. 24. 11:04
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátnőd szeret téged és ismer akkor bárki mondhat neki bármit nem fogja elhinni.

Ha nem vagy meghivva akkor nem pofátlankodhatsz be. Próbálj már megbízni a barátnődbe! Az állandó féltékenységet, bizalmatlanságot nem sokáig fogja bírni és ott fog téged hagyni, jogosan!

Nektek kell azt érezni hogy hányszor igénylitek a találkozót. Nekem is sok lenne a mindennapos. De ha a barátnőd el szeretne menni nélküled valahova akkor ne csinálj belőle cirkuszt hanem fogadd el hogy szeretne egyedül is kikapcsolódni.

2020. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap is kiirtad ugyanezt és előtte is sokszor hasonlót.

Én csak azon csodálkozom, hogy nem vágott még ki a barátnőd, mert teljesen ratelepszel.

2020. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Tegnap óta ez már a harmadik kérdésed a témában. Azért nem hívnak el téged, mert attól félnek, hogy cirkuszolnál a bulin. A többi kérdésed alapján valószínűleg igazuk is van. Ha ennyire nem bízol meg benne, akkor minek vagy vele? Egyébként meg nem tilthatod meg neki sem azt, hogy 18 évesen alkoholt igyon, sem azt, hogy másokkal táncoljon, mert nem vagy az apja. Szakadj le a témáról, és ha jót akarsz neki, akkor róla is!
2020. jún. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy az, aki egy éve kb írogatott napi több kérdést, hogy hogy csókolózzon, meg írogatta a sztorikat, hogy végül a lány beleült az ölébe?

Már akkor is meg voltam lepődve, hogy huszonévesen ennyire életképtelen vagy, de most méginkább fura, hogy azóta is van valakid.

Ha nem vagy meghívva a buliba, ne menj el. Nem mindegy mit magyaráznak neki rólad? Ha elhiszi az ő baja. Vagy attól félsz van igazságalapja?

2020. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!