Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem katasztrófa, hogy szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem katasztrófa, hogy szinte mindig mindenhová sietni kell a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Nagyon kimerítő, hogy rögtön pattanni kell, nincs egy laza nap amikor nem kell sietni sehová, vagy nem megyünk sehová. Ha egy percet késünk, már óriási hisztit rendez az autóban, persze engem büntessenek meg gyorshajtásért. Gyakorlatra hordom napi szinten a hét öt munkanapján oda-vissza, és az autót nagy szerencsével győzöm csak tankolni. Mikor említettem neki, hogy örülnék ha bele segítene, akkor azt mondta, hogy a jattot magának keresi. Szülei egyébként nem támogatják igazán, de nem is ez a lényege a kérdésnek.

Képes velem bunkózni úgy is, hogy szívem-lelkem kiteszem érte, az utolsó falatot is neki adom. Elmondtam neki ezeket a dolgokat egyébként, akkor is megy a sértődés, aztán jön utánam, de amennyire ideges természetű, ez egy ördögi kör. Én már lelkileg is nagyon ki vagyok merülve. Másfél éve vagyunk együtt, de ez nem volt mindig így. Nem várom el egyébként, hogy bele segítsen, de néha jól esne. Ha városban sétálunk, mondja, hogy: "meghívhataz egy pizzára", stb... Illetve elképesztően féltékeny típus, a Facebookomat, SMS-t, mindent amit csak tud ellenőriz. Én ilyet nem csinálok vele szemben. Ráadásul mivel fodrász, férfiakkal is foglalkozik, ez sem zavar engem. Illetve nélküle kb. sehová sem mehetek, nem beszélhetek lány ismerőseimmel már.


22/f 20/l



2020. júl. 23. 12:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Kivágnám az életemből az ilyet-szó nélkül, hisztériázzon otthon anyucinál. Szórakozzon azzal akivel akar..de nem asszisztálnék a helyedben ehhez.
2020. júl. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%

Varázspuncija van a csajnak, vagy mégis mit tud, hogy ezek ellenére is még vele vagy? De most úgy őszintén.

Csak hogy tudd: ez egyáltalán nem normális egy kapcsolatban és NEM minden nő ilyen.

2020. júl. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
47%

Haha. Barátom ezt nem szabad csinálni. 1-2 szer elviheted hogy érezze a törődést de ennyi.


Az én barátnőm is sokszor rágja a fülem, hogy vigyem el ide meg oda mert nekem nem kell sétálni csak beülni az autóba stb.

Ilyenkor pedig mosolyogv mondom, hogy még nem váltottam ki a sárga rendszámot és sétáljon csak, mert van jobb dolgom amíg elmegy.

És ha ez csak annyi, hogy tolom a ps-t akkor csak annyi.

2020. júl. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
De jó, hogy a normális nők meg egyedül vannak évek óta. Nem baj, lényeg, hogy lehet vele villogni a haverok előtt.😀
2020. júl. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem hordanám a fenekét melóban, menjen tömegközlekedéssel. A telefont meg minek engeded, hogy nézegesse? Valahol te hibád is, hogy engeded ezeket neki.
2020. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

#3 Vagyok. Azt nem írtam le, hogy volt is ebből óriási sértődés meg hiszti az elején aztán szépen hozzászokott.

Mostmár legfeljebb úgy kér ilyet, hogy ajánl valami extrát érte.

2020. júl. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

Tipikus példája vagy a "papucs" típusú "férfiaknak".

A "barátnőd" meg egy elkényeztetett kis p*csa.


Remélem érted miért raktam idézőjelbe egyes szavakat.

2020. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%

Ha oly a hülye vagy, hogy ezt tűröd, akkor minek panaszkodsz?

Nekem nincs ilyen problémám, mert normális párkapcsolatban élek, nem pedig egy energia- és pénzvámpírral.

2020. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Megmomdtam neki, hogy holnap vonattal fog menni gyakorlatra. Meg is lepődött. Azzal az a baja amúgy, hogy háromnegyed órát kell sétálni oda, és vissza is. Illetve, hogy ezért késik gyakorlatról fél órát. Megjegyzem a mesternője szereti kihasználni az embereket, úgy akarta egy hétig dolgoztatni a szalonban míg ő Görögországban nyaralt, hogy mindent amit ő keresett neki kellett volna adnia. Amúgy ezektől eltekintve látni rajta, hogy szeret, mert folyton sírt amikor nem tudtunk találkozni a vírus miatt. Vagy én már nem tudom...
2020. júl. 23. 13:42
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerethet attól még persze, de azzal, hogy kinyalod a popóját és nem szabsz határokat elérted, hogy a fejedre nőjön totál.
2020. júl. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!