Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok dönteni hogy őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni hogy őt kívánom vagy csak egy nőt?

Figyelt kérdés
Nem tetszik bnőm alakja mert meghízott, ezt elmondtam neki több módon de semmi változás. Hullámvölgyben vagyunk de a szexet vagy intimitást kívánom de nem tudom h ezt bnőm kelti e fel bennem vagy " mert az ember kívánja alapból és igényli" és ezért érzem. Kétely hogy miért ha tudom h nem tetszik a teste ( korábban tetszett 6éve együtt)
2020. júl. 25. 07:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igaz de az jól állt neki. Hiába mondom menjen el vizsgálatra vagy figyeljen oda az étkezésre semmi..


Ő most el van azzal hogy egyik ismerőse volt dokinál ( hasonlo alkatúak) és a doki azt mondta azért nagy a hasa mert a gerince kicsit el van csúszva és előrébb nyomja a belső szerveket.( a gerinccel neki is van némi gondja)

2020. júl. 25. 10:59
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk èn sem èrtem 55kg-osan hogy èrezhette csontváznak magát, messze volt attól. Bár lehet más a testalkata, csontozata is, mint az enyèm. Èn 156 cm, ès jelenleg sajna csak 41kg. Èn valóban csontos vagyok már, 44-45kg-osan nèztem ki jól, amolyan normálisan, formásan vèkony voltam. 50 kg-osan (2. Gyerek után voltam annyi) már volt azèrt pocakom meg úszógumim, combon is jóval vastagabb volt.

De barátnődnèl lehet egèszsègügyi gond is a háttèrben, ilyen hízást "csak úgy" nem szoktak elèrni.

2020. júl. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Hiába mondok bármit..Lassan úgy vagyok vele ha ilyen h.lye vlki felnőtt létére..akkor legyen.


Ő most ezzel lenyugtatta magát h mit mondott ismerősének a doki. Neki anno azt mondta más ügyből kifolyólag hogy láberőltetős sport kizárva na ezt ő úgy betartja..nem is mozog semmit.

Most vlmi fehérjeporos shaket iszik

2020. júl. 25. 15:04
 14/14 anonim ***** válasza:
Sokmindent állhat a háttèrben, ami miatt már nem foglalkozik azzal, hogy megfeleljen neked. Gondolkodj el ezen is.
2020. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!