Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, kidobnátok a pasitok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, kidobnátok a pasitok, ha ez történne vele?

Figyelt kérdés

Egy betegség, vagy jogi ügy miatt, elveszítené a munkáját, és tartósan...lehet, hogy örökre lecsökkenne a fizuja 200 alá?


És nincs a bankban 50-100M!


Ja, és ne kamuzz!



2020. júl. 25. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2020. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

1+ Te eldobod azt az embert akivel együtt küzdesz, mert le került, vagy kiállsz mellette mint a cövek, és küzdesz vele együtt?


Mit ne kamuzz? Szerinted egy házasság miről szól? mindig habzsi-dőzsi, aztán ha megrogyik a másik ember akkor meg mint egy papírzsepit eldobjuk? igy gondolod?


Mélyen sajnállak, azért a fertőért amit a belsődbe cipelsz.

2020. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Miért írtok ki ilyen kérdéseket, ha azonnal, már a kérdésben hazugnak kiáltjátok ki azt, aki nem azt írja, amire a frusztrációtok vagy bármi egyéb mentális betegségeitek miatt számítotok?
2020. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
A volt férjemnek ideg összeroppanása, pánik rohamai lettek. Nem tudott többet dolgozni. Hazaköltöztünk Magyarországra. Én dolgoztam teljes állásban, ő néha nyelvórákat adott a helyi nyelviskolában, a havi bevétele 70-140 ezer között mozgott. Mégsem ezért hagytam ott, hanem a nagy szenvedésben más nők után kezdett nézni amíg én dolgoztam. Ennyit arról, hogy tarts ki a másik mellett.
2020. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Annak, hogy valakivel ilyesmi egyáltalán megtörténhet (értsd: a betegségek meg a "jogi ügyek" sem csak úgy a semmiből jönnek), már a megismerkedéskor vannak félreismerhetetlen jelei. Úgyhogy ha bármelyiket kiszúrnám (elbagatellizált, egyelőre még apró egészségügyi problémák, céges ügyekben, állásügyben, döntéshozatalban való inkompetencia), és ebből a szempontból igencsak éles a szemem, udvariasan elbúcsúznék, mielőtt még akárcsak a rokonszenv kialakulhatna kettőnk között.
2020. júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

6.-nak.


Aha...te előre látnád pl. egy pilóta szembetegségét, vagy egy zongorista többszörös kéztörését?

2020. júl. 25. 15:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de azt igen, hogy ezek rizikós szakmák, utóbbira (zongorista képességvesztése) ott volt példaként Antal Imre kézbénulása intő példának (ezt követően lett műsorvezető). Vagy amikor az az idióta Robert Schumann (zeneszerző) bevagdosta a kezét az ujjai között, hogy nagyobb távolságot átérjen a zongorán, persze, hogy lebénult a keze, és utána a szintén zongoraművésznő feleségének kellett eltartania az egész családot a koncertkörutakból, mert a drága férjura zeneszerzéséből ez nem sikerült volna (ennek ellenére csinált neki egy rakás gyereket).
2020. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pénze miatt vagyok vele 22 éve, hanem mert szeretem. Nehéz lenne, fogalmam sincs, mit csinálnék, mert az óvónői diplomámmal nem tudnám eltartani a családunkat, de megoldanám.
2020. júl. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem pasim van, hanem férjem. 10 éve vagyunk együtt, ezalatt sok minden történt velünk. A házassági eskü szövege, amit elmondtunk a templomban, minden lehetséges élethelyzetre kiterjed. Erről szól a házasság. A jóról és a rosszról, az egészségről és a betegségről, a szegénységről és a gazdagságról. Nincs olyan, akinek mindig mindenből a jó jut.
2020. júl. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!