Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lesz érettebb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lesz érettebb az ember házasság után?

Figyelt kérdés

Mert amíg járunk vlkivel az nem olyan súlyú mint mikor papíron is összekötjük az életünket és attól már nehezebb visszalépni és felelősséggel tartozik mindkét fél.

Mennyire változtatja ez meg az embert magát ha el gondolkodik h mostmár vkinek a férje felesége vagyok.


2020. júl. 26. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Maximum nyomasztobb. Nem hiszem, hogy elmelyitene egy kapcsolatot.

Hazas vagyok. Igazabol papirok miatt kellett hivatalossa tenni. Az evek soran hazassag lett amugy is. De maga ez az elkotelezodes nem hiszem, hogy kulon jott tett volna.

N

2020. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva gondolkodsz, nem attól fog felelősséggel tartozni mindkét fél, mert összeházasodnak, hanem azért házasodnak össze, mert felelősséget vállalnak a kapcsolatukért/egymásért. Nem a papírtól lesz egy kapcsolat súlyos vagy kevésbé súlyos, hanem a felek elköteleződése miatt, ami ha nincs meg járás alatt, akkor házassággal együtt sem lesz és ugyanúgy nem jelent majd számukra értéket a kettejük közti kapcsolat jogi minősége.


Én is férjnél vagyok, de nem lettem attól érettebb, "felnőttebb", hogy összeházasodtunk. Számomra inkább érzelmi értéke van annak, hogy férjemként nyilatkozhatok a páromról, és némi biztonságérzetet nyújt vele kapcsolatban, hogy ugyanazok az elképzeléseink a párkapcsolat jövőjéről, mikéntjéről (aminek része a házasság), de nem azért, mert ebből nehezebb lenne visszatáncolni, egy ugyanennyi ideje tartó élettársi kapcsolatból vagy sima együttélésből is ugyanolyan nehéz lenne kilépni, nem befolyásolja igazán.

2020. júl. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel.
2020. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akármennyivel, de addig tuti egy tulok volt, amiért megtette!
2020. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a válás után lettem érettebb.

F38

2020. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak olyan párok, akik korán hàzasodnak. Szerintem ők lehet, hogy nagy váltásnak élik meg a házasságot.


Én az eljegyzést nagyobb váltásnak éltem meg, egy nyilatkozatnak, hogy komolyan gondolja, hogy 50 év múlva is velem akar élni, és velem szeretne családot alapítani. A házasság már nem sokat változtatott a helyzeten.

2020. júl. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!