Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasságkötés elõtt 2 héttel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötés elõtt 2 héttel verbális és fizikai bántalmazás?!

Figyelt kérdés

Sosem volt problémamentes a kapcsolat, de valamiért mindig hittem abban, hogy minden megoldható és minden megoldódik.

A võlegényem sokszor agresszív, amikor összeveszünk valamin. Sosem egyenes szándékkal közelít, gyakran ködösít, ilyenkor felemelem a hangom, kérdõre vonom. Erre õ támad, végtelennek tūnõ gusztustalan szavak, k.rvázás, p.rasztozás stb. Szólok neki, ugyan hogy beszél velem, erre “miért, ki vagyok én” a válasz és rúgdosást imitál, megszorít, megüti vagy harapja a kezemet. Nyoma mindig marad ...

Aztán kimegy cigizni, ezzel vezeti le, láncdohányos. Majd visszajön és bújna, meghogy mennyire szeret, haha. Igazából szinte állandóan stresszes, vezetés közben sokszor direkt elõzget, pedig tudja, félek. A pénz a mindene, bár 5x annyit keres mint én, mindig a rezsiköltséggel és apró, filléres kiadásokkal kínlódik, hogy kb. mindent õ fizet - nem igaz!


Sikerült az esküvõ elõtt egy durvát produkálnia, mire összepakoltam és eljöttem.


2020. júl. 26. 16:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Mi a kérdés?
2020. júl. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
Én csak azt nem értem, miért nem hamarabb léptél le, és hogy egyáltalán hogyan gondolhattál esküvőre egy ilyen fazonnal. Viszont neked legalább több eszed van, mint azoknak a sorstársaidnak, akiknek még a századik ilyen bántalmazás után is csak arra futja, hogy "mit csináljak most?", és tovább vergődnek egy ilyen helyzetben. Amúgy ilyenekért simán fel is jelenthetnéd az illetőt.
2020. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
64%
Most erre mit lehet mondani, ezt hoztátok ki egymásból. Egyik jobbra-másik balra..Neked is van mit változnod, neki is van mit, de nem egymással..
2020. júl. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%
A lelépés volt a jó döntés, de a neheze csak most jön: vissza se kéne menni hozzá.
2020. júl. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
85%

Komolyan olyan fontos a házasság, hogy mindegy, hogy ki csak vegyen el?

Egy ilyen pasitól jó messzire kellene menekülni nem azt tervezni, hogy osszekösd vele az életed.

2020. júl. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%

Az ég áldása, intő jel hogy ne menj hozzá.

Légy büszke magadra, hogy idejében észhez kaptál, most úsztad meg.

2020. júl. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. júl. 26. 16:42
 8/31 A kérdező kommentje:

Két dolog:

Én sosem használok trágár szavakat vitánál, és nyilván eszembe nincs megütni sem, sõt az velem a baj, hogy a visszaütés gondolata sincs bennem ...

2020. júl. 26. 16:44
 9/31 anonim ***** válasza:
61%
"valamiért mindig hittem abban, hogy minden megoldható és minden megoldódik." Tipikus női naivitás, hadd ne mondjam, ostobaság. A "rosszfiú" izgató, és nagyon sok nő beleesik abba a csapdába, hogy azt hiszik, a "rosszfiú" majd az ő kedvükért meg fog változni. Persze jön a számtalan fogadkozás a faszi részéről (pont, mint a masszív alkoholistáknál, hogy "le fogok szokni), jön a cigánykodás, a bújás, amikor fél, hogy elveszti a csajt, de amikor nyeregben érzi magát, akkor újra előtör az agresszivitása. A csaj persze sorozatosan megbocsát (miért is ne, hiszen "egyébként jó ember" a faszikám), sőt, némelyik még egyenesen áhítattal is néz egy ilyen kanra, milyen őserők törnek belőle a felszínre, ez az igazi férfi, nem az, aki csendes vagy visszahúzódó. Szóban és/vagy tettleg bántalmazott? Sebaj. Többször is kutyaként bánt velem? Sebaj. Hiszen egyébként szeret... Csak azt nem értem, hogy az ilyen agresszív tahóknak miért van folyamatosan barátnőjük, hogyan tudják ennyire megszédíteni a csajokat.
2020. júl. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Utolsó, pont hogy nem ...

Elsõ ffi életemben, aki nem a tipikus macsó. Velük is befürödtem.

Egy mások által jámbornak, szerénynek titulált emberrõl van itt szó, aki sosem kér bocsánatot!

2020. júl. 26. 16:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!