Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az eddigi összes párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az eddigi összes párom megakart változtatni, az bántalmazó kapcsolatnak számít?

Figyelt kérdés

Milyen hajam legyen (arcformámhoz a félhosszú áll jól, és inkább világos színű, szóval jó ideje szőke vagyok), ők azt akarták hosszú, fekete legyen. Akkoriban annyira nem figyeltem az öltözködésre, bár a 3. páromnál mar inkább igyekeztem csinosabban öltözni, de ő is azt akarta, hogy rocker csaj legyek...

nincs bajom a rocker stílussal- de nem én vagyok.


Szóval a lényeg, hogy emiatt eléggé odalett az önbizalmam, hiszen ezáltal azt táplàlták belém, hogy így nem vagyok jó.



2020. júl. 27. 13:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%

A "figyelj szívem, szerintem jól állna neked a fekete haj, mit gondolsz?", az NEM bántalmazás.

A "gusztustalan a hajad, fesd már be feketére legalább, mert égő veled így mutatkoznom", az viszont masszívan az.

Előbbire lazán mondhatsz nemet, nincs folytatása, mert csak kérés. Utóbbi viszont a külsőd durva degradálása.


Ha a páromtól kapok egy szexi ruhát, mert szeretne benne látni, azt megköszönöm. Ha viszont rám erőltetne egy hosszú zsákruhát, hogy pl. "ne látszódjon a nagy p.csám", akkor menekülnék a búsba.

Érzed a különbséget?

2020. júl. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
12%

Kész...tényleg jobb ha az ember a prostizásnál marad.


NINCS, verbális bántalmazás! Pont.

2020. júl. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
82%

#12:

A "dagadt disznó vagy", az "idióta vagy, hülyeségeket beszélsz", a "semmire sem vagy jó", az "undorom tőled", és ezek társai micsodák akkor szerinted?

Hosszú távon borzasztó pusztító mondatok ezek, akinek mondják, az végül tényleg egy testi-lelki nyomoréknak fogja érezni magát.

Olvass utána, ha nem hiszed.

2020. júl. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

13.-nak.


És ezeket ki, és miért hallgatná hosszú távon?

2020. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
87%
Attól, hogy a nőnek szakítania kellett volna, ez még nem menti fel a férfit minden alól. Itt mindent a nők nyakába akarnak varrni, amit a férfiak csinálnak? Gyerekek vagytok, hogy a nőnek kell értetek felelősséget vállalni?
2020. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
87%

Egy egészséges lelkű ember biztosan nem, de aki már gyerekkorában is hallgatott hasonlót, az sajnos sokszor benne marad az ilyenben.

Rengetegszer együtt jár a fizikai bántalmazással. Azt is tűrik rengetegen, pedig az ennél is borzasztóbb.

2020. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
22%
De a nők miért nem fogják fel, hogy számukra a legjobb szerep a független szerető? Ott is van érzelem, szex, pénz, de semmi kötelezettség. És ha féreg a pasi, akkor offolni kell és ennyi!
2020. júl. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
70%
#17: Vannak normális férfiak is. Olyan pasi meg nem kell, aki mellettem mással dug, mikor hazamegy. Növessz inkább gerincet, senki nem akar a szerencsétlen háremed tagja lenni.
2020. júl. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen mid van?

Jo lesz az 40 fele is.

Ha kiforrt világképed lenne,akkor az azt is jelentené,hogy tudod,mi a jó,és helyes számodra.De te leírtad,hogy nem tudod!

2020. júl. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
17-es, ne irkalj már hulyesegeket
2020. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!