Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok ha nem érdekli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ha nem érdekli a férfi?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok ,ha nem érdekli a férfit az, hogy a nőnek aki mellette van 10-20éve milyen vágyai vannak? (A nő tudatja időnként, de nem teljesülnek)És létezik olyan hogy a férfinek hosszú 10-20éves kapcsolatában nincsenek vágyai? Mert ezt mondja.

Nem lehet vele vágyakról beszélgetni. De itt nem csak a sexualis vágyakra gondolok....

Vajon miért? Mit tennetek?



2020. júl. 27. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen vágyakra gondolsz pontosan? Nagyon nem mindegy, hogy egy kis romantikára, kikapcsolódásra vágyik a nő, vagy karibi hajókörútra.
2020. júl. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miből telne vágyak kielégítésére?
2020. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Vágyak?

Az 1# leírta.

Ez így tág fogalom.

Másrészt,én férfiként nem vágyakozom olyasmikre,amik elérhetetlenek.Racionális vagyok,és felesleges időpocsékolásnak tartom az ábrándozásokat,vágyakat.

Ami elérhető, normális körülmények között ,arra meg nem vágyakozom,hanem megcsinálom.

Tervezek,nem vágyakozok.

Szerintem ne is várd el tőle,hogy vágyakozzon ebben az értelemben.

2020. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a közös vágyak - is - viszik előre a kapcsolatot.

Pl. vágyom egy kertes házra. A párom partner ebben, és közös vággyá válik. Közösen megvalósítjuk.

Vágyom egy romantikus hétvégére. Elmondom a páromnak, és megvalósítjuk, együtt.

Vágyom egy bizonyos szerepjátékra az ágyban. Elmesélem neki. Ha neki is belefér, megvalósítjuk, és ha jól sül el, mindketten profitálunk belőle.

Stb.

Ahol nincs vágy, csak közös esti hiradónézés, ott már szenvedély sincs. Intimitás sincs. Szerintem.

2020. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Pl. Sok ideig kértem menyjünk el éjszakai fürdőzésre, a városunkban van ilyen. Vagy csak hogy ketten menyjünk, ne a gyerkőccel. Mintha nem lenne igénye arra, hogy néha ketten legyünk. Romantikára....

Vagy ingyenes programra gondolok.

Nem irracionális dolgokra gondoltam.

Neki max megáll ott, hogy menyjünk együtt a szüleihez, vagy hogy azok a dolgok amik kötelezőek, azokat együtt csináljuk...

2020. júl. 27. 16:50
 6/11 A kérdező kommentje:

4/igen, így látom én is.

Szóval ezek hiányoznak úgy érzem.

Sajnos visszafele semmit nem tudok ilyet megvalósítani neki, mert neki, nincs vágya, vagy hobbyja...

2020. júl. 27. 16:53
 7/11 anonim ***** válasza:

Ülj le vele beszélgetni, és próbáld a tudtára adni, hogy ez neked így nagyon nem jó, szeretnél több időt együtt tölteni vele.


Ezek valóban nem túl nagy igények...

2020. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez megvolt. Többször is. Egy ideig feladom ezeket a kis"vagyaimat"aztán újra, meg újra előjőnnek. Nem túl jó, hogy tudom a párommal nem tudom ezeket megélni.
2020. júl. 27. 18:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindig ilyen volt, vagy csak az utóbbi időben lett ilyen?
2020. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

3#vok.Azért írtam,hogy tág fogalom,de most már látom,hogy miről van szó.

Én ezeket nem nevezném vágynak,sóvárgásnak.Ezek az általad vágynak nevezett dolgok simán megvalósítható dolgok.Inkább hívnám annak,ami.Közös,tartalmas orogramok,amiket szeretnél vele megélni.

Nem a vágy,vagy vágytalanság áll közétek,hanem a szándék,a késztetés,kérés,az akarat.A másik fél iránti figyelmesség.

Ha elviszem a páromat éjszaka fürödni,akkor egy kérést teljesítettem,szívesen.Mert a közös program jó.Mert nekem is szoktak lenni kéréseim.


Nem vágytalan a párod,hanem motiválatlan.

A kérdés,hogy miért,és hogy kell feloldani a zárlatot.


Én mondjuk olyasmivel kezdeném,ami számára egyszerűbb,vagy elfogadhatóbb.Ezeket neked kell ismerned.Azrán mikor már ezek megvannak,és végre ráérez ,hogy nem is olyan rossz a dokog,akkor jöhetnek a nehezebb dolgok.

2020. júl. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!