Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hajlandó a legalapab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hajlandó a legalapabb dolgokat megcsinálni?

Figyelt kérdés

Odáig van magával hogy ő mennyit dolgozik és ha későn ér haza vagy mondjuk este 6kor semmi házimunkát nem csinál eszik és fürdik. Max berakja a gépbe az edényeket. Oké ne álljon neki ablakot mosni de mondjuk ruhát lehet hajtogatni tvzés közben is vagy ép a pultot letörölni se sok idő.


Én is dolgozok sokat de mégis megcsinálom holott 2en élünk itt.

2éve élünk együtt de még egyszer se állt neki hétközben vmi házimunkának miután hazaért, mint mások.


33f


2020. júl. 31. 18:34
1 2
 1/12 anonim válasza:
38%
Lustának nevelte az anyukája. Gondolom mindent megcsinált helyette,ahogy most te is. Elkényeztetted már az elején,most ihatod a levét.
2020. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Késő bánat. Ez gondolom már az elején is így volt, csak akkor még toleráltad. Most már marha nehéz lesz rászoktatni erre, de nem lehetetlen. Kérdés, hogy van-e türelmed hozzá.
2020. júl. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hetekig vannak a dolgok ott ahol holott azt mondta elrakja ha lesz ideje.

Számtalanszor összevesztünk már ezen. Mert én kérdeztem mennyire egyszerűbb lerakni vhova mint a helyére? erre nem jött válasz..

Csináltam h úgy hagytam vártam 3hétig bírtam és mikor kérdeztem h mikor teszi el válasz ja elfelejtettem. De hogy mindig?? egyszer kétszer előfordul persze

2020. júl. 31. 19:01
 4/12 anonim ***** válasza:
29%

Ha lánya lesz, cselédnek neveli, ha fia, pöffeszkedő kiskirálynak. Ideális lesz apukának!


Vagy nem?

2020. júl. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Te jó ég, ilyen nők is léteznek? Én pont az ellentéte vagyok a barátnődnek, állandóan takarítok, pakolok, hogy szinten tartsam a lakást. Tudom, hogy én a másik véglet vagyok, ha egy barátnőd típusú ember lenne a párom, kiakadnék, meg is értelek.
2020. júl. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5ös Már mondtam h tartsuk szinten. Én semmi olyat nem kérek amit én nem csinálok vagy nem úgy csinálom ahogy kérem.


Ott vannak a drága tanfolyam oklevelei a papír kupac alatt hónapok óta! Most azt várom mikor teszi el.. de sztem azt se tudja h ott van..vagy hetek óta! a mosógép előtt van a földön zacskóban vmi fehér lepedő..


Mindenre az a válasza h majd ha lesz ideje megcsinálja..de amikor meg van ideje akkor tvzik telózik oké pihenni kell de akkor ha ráérek..ha végeztem munkahelyemen és nincs munkám a másik helyen akkir ott vannak az otthoniak..

2020. júl. 31. 19:34
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja és még nincs gyerek, még csodálkozik h nem akarok gyereket még..
2020. júl. 31. 19:36
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

Te nem unod még ezt újra és újra kiírni? A te szégyened, hogy csak egy ilyen igénytelen nőt tálaltál, és le is horgonyzol mellette évekre.

Ne aggódj, majd egyszer teherbe esik, és akkor lesz gyerek is. Csak idő kérdése.

2020. júl. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Irigyellek az életed nagy problémája miatt :) Gondolom a barátnőd okos nő,elég sok pénzt keres ,este mikor hazaér nem áll le takarítani.De gondolom hétvégén azért valamit csak takarít :) Miért kellene hétköznap is minden nap takarítani? Te is ott vagy,te is meg tudod ugynaúgy tenni,gondolom te hamarabb haza is érsz.Ha annyira zavar a dolog miért nem hívsz takarítónőt??Két jól kereső emberről beszélünk nem nagy dolog heti 1x takarítót hívni,hétvégén meg ketten 1 órát rászánni,problem solved :) vagy az úgy nem jó,mert akkor nem lenne mit panaszkodni? oh értem
2020. aug. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem ti nem illetek össze. 5-ös válaszoló vagyok. Ha nekem kellene papírkupacot vagy nejlonzacskóban lepedőt nézegetnem a földön hetekig, napi szinten veszekednék a párommal, mert cselédnek ne nézzen. Mindkét félnek ki kell vennie a részét a házimunkából. Igénytelenségre vall a párod viselkedése, és ha lesz gyerek, akkor lesz csak igazán kaotikus a helyzet. Nekem a közérzetem alapból rossz már akkor, ha egy nagy esőzés után foltos-koszos az ablak, de mint mondtam, én a másik véglet vagyok. Viszont hozzá kell tenni, hogy pillanatok alatt el lehet végezni a takarítást. Minden nap egy kicsit. Ugyanaz a mozdulat a földre ledobni a lepedőt, mint bedobni a mosógépbe, és megnyomni egy rohadt gombot...
2020. aug. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!