Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hajlandó a legalapab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hajlandó a legalapabb dolgokat megcsinálni?

Figyelt kérdés

Odáig van magával hogy ő mennyit dolgozik és ha későn ér haza vagy mondjuk este 6kor semmi házimunkát nem csinál eszik és fürdik. Max berakja a gépbe az edényeket. Oké ne álljon neki ablakot mosni de mondjuk ruhát lehet hajtogatni tvzés közben is vagy ép a pultot letörölni se sok idő.


Én is dolgozok sokat de mégis megcsinálom holott 2en élünk itt.

2éve élünk együtt de még egyszer se állt neki hétközben vmi házimunkának miután hazaért, mint mások.


33f


2020. júl. 31. 18:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam h tartsuk szinten de nem bírom megértetni vele ...
2020. aug. 1. 22:43
 12/12 anonim ***** válasza:

Kérdező ezt minek újra és újra kiírni? Amúgy meg az a sztori, hogy a lány két munkahelyen dolgozik és csak ő keres pénzt, a kérdező a szülei vállakozásában ingyen dolgozik. És a lány vasárnap takarít, mert hét közben nincs kedve. Na, így már másabb?

Ne itt rinyálj évekig, dobd ki ha nem tetszik. De azt már nem, mert normális nő nem állna össze vele.

2020. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!