Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha kiderülne, hogy a párotok titokban lediplomázott?

Figyelt kérdés

2020. aug. 1. 11:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

12:46-os,szerintem viccből írta így,hogy nyomatékosítsa kijelentését:D

Ha nem,akkor valóban nincs neki se,de akkor szerintem 8 általánosa sem:DD

2020. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan lehet titokban?? Vizsgákra készülés, szakdoga, államvizsga.
2020. aug. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
A munkájára hivatkozott.
2020. aug. 1. 13:53
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

De miért?:DD

Megkérdezhetem milyen szak?Lehet,hogy cikinek tartotta az adott szakot előtted,vagy nem volt benne biztos,hogy el tudja végezni,és nem akarta,hogy tudd,hogy nem tudja elvégezni.

Mindezek ellenére ha esetleg így volt,én biztosan nem bocsátanám meg,hogy hazudott.Mindegy miről,ez azért nem egy ,,Már éjfélkor otthon voltam” közben meg hajnali 2-re jött haza féle hazugság,ez azért durvább kategória szerintem.

2020. aug. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Mert én nem jártam egyetemre és azt gondolta, nem támogatnám.

Gazdasági szak.

2020. aug. 1. 15:51
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legvalószínűbb, amit 7-es írt: Ott lapult az a diploma már valamelyik tanulmányi osztály fiókjában évek óta, nyelvvizsga hiányában. Most a COVID miatt hoztak egy jogszabályt, és így ezek az emberek megkapták a diplomát nyelvvizsga nélkül.
2020. aug. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
titokban?? kb. mint titokban eljárni dolgozni :D azt hogy?
2020. aug. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Megünnepelnénk, de akkor egyből szakítanánk is.
2020. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Szakítani? Nem. De igen erőteljesen elbeszélgetnék vele arról, hogy ilyen titkolózós katyvaszt többé SOHA.
2020. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsalt meg, csak félt a reakciòdtòl. Megbeszelitek azt pont. Èn is sokmindent csinàlok titokban, mert nem akarom hogy elvàràs legyen mielőtt előttem is kiderül, hogy egyaltalàn tudom-e, akarom-e
2020. aug. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!