Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha kiderülne, hogy a párotok titokban lediplomázott?

Figyelt kérdés

2020. aug. 1. 11:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is anak nincs érecségije (vagy nem kéne, hogy legyen), akinek ilyen szinten nincs humorérzéke, hogy aki az érecségit írta, az csak viccelt, egy ilyen jópofa gyerek.

Manapság már tényleg szinte mindenkinek van legalább egy diplomája...attól persze még teljesítmény. De, azért az is minősíti ezt a 'sok diplomásságot'..hogy tényleg sok van. Az én időmben (70-es évek közepe) az érettségizők nagyon kis százaléka jutott be felsőoktatási intézménybe. (éppen-pont én is közéjük tartozom). Abban az időben más volt a csengése annak, hogy valaki főiskolás, v. egyetemista. Az persze nem baj, hogy sokan tanulnak többet...csak az elhelyezkedés megfelelő állásba a problémás.

2020. aug. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Igazából attól függ hogy mennyire jelentős egy egyetemi diploma hogy milyen szakon végez az ember vagy hogy hol akar dolgozni ha pl valaki autó szerelő akar lenni akkor ha el akar menni dolgozni egy műhelybe nem fog senkit se érdekelni hogy germanisztikára vagy bölcsészetre jár mert ebben az esetben az a diploma tényleg semmit sem ér
2020. aug. 9. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!