Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, lányok! Titeket ütött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Titeket ütött már meg valaha párkapcsolatban/házasságban a párotok?

Figyelt kérdés

2020. aug. 1. 19:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%

Érdekes... mármint tényleg milyen egyszerű! Ha bántalmazás ér akkor érdekes módon egy kis sütni valóval minden nő azonnal le lép...!

Ezt most azért írtam mert egy régebbi kérdésben hasonló kérdés Volt és én meg írtam hogy akit bántalmazás ér annak nem kötelező elviselnie és ott maradnia főleg akkor ha amúgy sem házasság sem gyerek nincs! Mert aki ott marad az tény az ebben az életben akar élni...

Erre én lettem 1-2 kommentelőnél a rossz hogy férfi létemre hogyan mondhatom meg a frankot... 😅😅😂 hát jó tudni hogy aki nem egy degenerált perverz annak van egy kis esze és azonnal ott hagyja az olyant aki bántalmazza...

2020. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Elég rossz az arány...kb a nők felét bántalmazták már kapcsolatban a szavazás szerint.:( Ez hasonló ahhoz, amit én tapasztalok/hallok ismerősi körben.
2020. aug. 2. 13:14
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Az nem a nagyobb probléma Az a nagyobb probléma amikor mellettük maradnak mindezek után de szerencsére nem ez történik! Már az első alkalomkor szépen félre állnak!
2020. aug. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, exem.

9 hónapot voltunk együtt , kb. a 6. hónap környékén jártunk mikor édesapám elhunyt és hetekig sírtam minden éjszaka. Már együtt éltünk. Soha nem beszélgetett velem erről, soha nem mondott vagy kérdezett semmit. Látszott, hogy nyűg neki elviselni a szenvedésemet. Egyik éjjel felriadtam mert nagyon rosszat álmodtam és óvatosan megfogtam a kezét és halkan megkértem, hogy picit öleljen meg, mert mindját kiugrik a szívem a helyéről olyan pánik volt rajtam. Ő fújtatva felkelt, rám dobta a takarót és ordított, hogy elege van a nyűglődésemből, miattam nem tud aludni stb.

Sírva kértem, hogy akkor had költözzek haza pár hétre, mert szükségem van a lelki támogatásra és őt akkor békén tudnám hagyni. Itt megrángatta a karom és a karomnál fogva felhúzott az ágyból hogy menjek ki a nappaliba és ha lenyugodtam jöjjek vissza, majd visszafeküdt.

Másnap elment dolgozni, én hazaköltöztem és mindenhonnan letiltottam. Soha többet 1 szót se váltottunk, sms-ben még irogatott egy ideig de minden számot tiltottam amiről írt nekem.


18 éves voltam, kiváló tanulópénz volt. Viszont olyan mély nyomot hagyott, hogy a mai napig vannak éjjel pánikrohamaim, szerencsére a jelenlegi párom erről tud és kérdés nélkül felkel velem, megnyugtat, átölel és van, hogy felkel velem ilyenkor beszélgetni akár hajnalok hajnalán is, hogy mit álmodtam, mi történt.

Pszichológushoz is járok amúgy ezzel, már egész szépen ritkulnak az esetek, de felejthetetlen marad sajnos az az időszak.


21L

2020. aug. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
47%
Na igen egy jó tanuló penz volt... érdekes módon igazából elsonek is lehetett volna választani egy megfelelő partnert csak ugye a legtöbb nő nem erre megy...
2020. aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, a legtöbb emberen elsőre nem lehet látni, hogy hogyan fog viselkedni stresszhelyzetben, x év együttélés után stb.
2020. aug. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
50%

sajnos az erőszakos viselkedésnek vannak nagyon jól látható jelei aki ezeket nem látja az vagy nem akarja látni vagy erre izgul tudat alatt... persze nem csak az erőszakos viselkedésnek vannak nagyon jól látható jelei hanem a többi nem kívánatos viselkedésnek is legyen az most férfi vagy nő

sajnos képezni kell magunkat kell venni a fáradtságot és akkor nem lesznek ilyen rossz emlékeink meg döntéseink... a 14-es is cáfol téged miszerint x év után... itt már a 6. hónap után egy qurva nagy szinte már a képedbe ordító jel volt látható...

ahogy mondani szokás meg lehet először ismerni az adott személyt utána ágyba feküdni vele...

2020. aug. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

14es vagyok.

5 éve ismertem a srácot, gyerekkori barátom volt és majdnem fél évig randiztunk mielőtt összejöttünk.

Hidd el, a legbetegebb emberek tűnnek a legártalmatlanabbnak. Semmi jele nem volt a 6. hónapig, még csak a hangját se emelte fel soha rám.

Nem kell általánosítani, hogy mindenki 2 szó után ágyba bújik másokkal.

2020. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
25%

ezt egy szóval sem mondtam hogy mindenki ezt csinálja az meg a + hogy ezt a férfiakra is rá értettem mert bizony őket is érheti egy trauma egy kapcsolatban... hallottam nem egy esetet ahol a férfi volt bántalmazva igaz nem fizikailag... de szerintem 18 te tudod a legjobban hogy a szellemi is ugyan olyan rossz!

és igen ez a nem mindegy! 5 éve ismerted azonban csak külsőségesen!

én elhiszem hogy azok tűnnek a legártatlanabbaknak éppen ezért is mert képes vagyok rá hogy kiismerjem az embereket mert nem voltam rest képezni magam... ugye ezt is lehet tanulni hogy ki ismerj másokat...

2020. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
de az állításom még mindig él miszerint először megismerni utána ágyba bújni... ugye a te esetedben nem ismerted őt eléggé...
2020. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!