Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéne lépnem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem na meg kicsit barátnőm elmesélése alapján mikor ő beszélget szüleimmel hogy mindenki tőlem várja hogy lépjek.


Azt mesélte hogy őt kérdezték már mi lesz velünk akarunk e házat vagy gyereket vagy hogy tervezi bnőm a saját vállalkozását főállássá tenni stb. vagy mi lesz velünk.

De tőlem ilyet még nem kérdeztek szüleim.


6éve vagyunk együtt, vannak mélypontjaink vitáink. Lakhatási gondunk nincs mivel családom egyik lakásában lakunk amibe nekem is van pénzem. Mindketten dolgozunk.


Én úgy gondolom minek vennék hitelt vagy terhet a nyakamba ha van hol laknom van munka és relatíve nincs gondom..?


Bnőm is azt mondta h ő is ràm vár mit akarok. De én már ezt elmondtam neki


2020. aug. 3. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Én úgy érzem, hogy 6 év ide, 6 év oda jól meg kéne, át kéne gondolnod mit is akarsz ezzel a személlyel kezdeni a jövőben. Én a helyedben nem kezdenék vele, hanem elköszönnék. De a te életed.Azt teszed amit jónak látsz.
2020. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elmondtad neki, hogy szerinted nem alkalmas anyának, egy lusta dögnek tartod, szexuálisan nem vonzódsz hozzá, és soha az életben nem veszed el? Komolyan? A francot!

Hitegeted, hazudozol, és elvagy a langyos kakiban.

Már a szüleid is azt várják, hogy emeld már meg magad, és kezdj valamit az életeddel. Mondjuk, mielőtt kitesznek a vállalkozásból és/vagy a lakásból.

2020. aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Bnőm is azt mondta h ő is ràm vár mit akarok. De én már ezt elmondtam neki"


Mit mondtál el neki? Az őszíntèt? Azt nagyon kètlem. Folyamat mellè bedzèlsz, meg cseszegeted minden szrral, de egyszer nem ülnèl le vele őszíntèn beszèlni, hogy akkor most mit gondolsz, mit akarsz, milyen jövőt látsz vagy nem látsz kettőtökben.

Már a saját szüleid se èrtik ki ez a totoja, meg sehova sem tartás.

2020. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!