Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon idegesít a helyzet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon idegesít a helyzet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátommal 2,5 évig voltunk távkapcsolatban, utána hazajött, összeköltöztünk albérletbe kb egy éve, viszont a vírus miatt sajnos hazaköltöztünk külön- külön, mert azt hittük nem lesz munkánk, volt, de ugye mi már kiköltöztünk.


Kb. május óta idegeskedek ezen, szeretnék újra vele lakni, voltak óriási vitáink, majdnem szétmentünk tavasszal pont ilyenek miatt, hogy apró nézeteltérések voltak, előjöttek neki régi sérelmek, már kibökte hogy nem akar velem lakni, aztán bocsánatot kért, hogy átgondolta, hülyeséget mondott.


Most ott tartunk, hogy kb hetente keresek albréletet megnézzük és csalódok, hogy nem találunk jót, kisvárosban élünk, nincs annyi albérlet, heti 2-3-at ha posztolnak, az is öreg, lelakott, nem modern stb.

Már felmerült, hogy tavaszig várjunk és majd keresünk albérletet, de én úgy érzem, hogy nem szeretnék 25 évesen itthon lakni, pláne majd 4 éves kapcsolattal. Nekem az semmmi, hogy pénteken szombaton találkozunk nálam, megnézünk 3 filmet, megy haza utána és kb ennyi. Amikor majdnem szétmentünk éreztem, hogy nem akar velem lakni, úgymond én hajtogatom ezt csak, most azt mondja h de akar...csak nem olyan aktív mint én, inkább játszik xd pedig 30 lesz

Felvetették a szülők, nagyszülők hogy segítenének házat venni falun, de őszintén? Meg se kérte a kezem, nem is éltünk mi évekig együtt, én nem akarok így házat venni, mi van ha nagyon nem passzolunk és belevágtunk egy házba, á nem...én előbb gyűrűt szeretnék, nem pedig igy felezgetni a házat sima kapcsolatban, szerintem ez tök érthető


Nagyon zavar, hogy egy helyben toporgok úgymond, mennék albérletbe de ahogy írtam kb 4. hónapja nincs semmi jó itt... ő azt mondja nem érti minek eszem magam, relax, majd lesz valami, én meg van amikor aludni se tudok, mert nincs albérletünk, pedig nem zavar el senki itthonról, szívesen látnak a szüleim, de én már nagyon önnálósodnék...


2020. aug. 5. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi nem akar téged. Ha gyűrűt akarsz, meg együttélést, ahhoz sajnos le kell zárnod magadban ezt a halott kapcsolatot, és keresni mást. Sajnálom.
2020. aug. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem se akar téged.

Kát pedáloznod, már megunt.

2020. aug. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen nem késtél le még semmiről, és kezdd el tudatosan megtervezni élettered, aztán ehhez keress társat. Ha tíz év múlva találod meg, az se késő.
2020. aug. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tett neked a sors egy szívességet, hogy nem kell már vele együtt élned.
2020. aug. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem értem miért akarja mindenki azt ilyen esetben h menjünk szét... ha megbeszéltük a dolgot és szeretnénk együtt lakni akkor miért kellene szétmenni? :D
2020. aug. 5. 10:32
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen eltérnek a céljaitok, így a kapcsolatotok sem egy irányba tart. Valamiért nem jött be neki a veled közös albérlet, mert ha többet szeretne, akkor pedálozna, hogy költözzetek össze. De ő jól elvan a saját kis kényelmes világában. Jelenleg nem sok jövőtök van együtt.
2020. aug. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, mert te is érzed belül, hogy csak azért mondta, mert ez így kényelmes. De nem nagyon aktivizálja magát, annyira nem lelkes a dologért. Szerintem te se próbáld bemesélni magadnak, hogy ezt ő akarja.
2020. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen, lehet, de szeretem...
2020. aug. 5. 12:16
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő viszont téged nem.
2020. aug. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Tipikus helyzet, az egyik, aki már nem szerelmes, sajnálja a belé szerelmes, szenvedő másikat, engedményeket tesz, jól van, házasodjunk, költözzünk össze. Esetleg csináljunk gyereket. Ezek megtörténnek, az elhidegedő fél pedig rájön, hogy csapdába lépett. Összekötötte a sorsát szánalomból meg konfliktuskerülésből azzal, akitől pont hogy távolodni akart. Ilyenkor egy éven belül jön a válás, de már jóval nagyobb rombolást okozva, mert a kötelességérzetből felépített rendszert is le kell bontani. A szerelmes fél meg nem akarja elhinni, hogy a házasság meg az összeköltözés nem azért volt, mert szeretik, hanem mert ő kikényszerítette...
2020. aug. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!