Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semuhi kérdése:

Hogy vehetem a nevemre a születendő gyerekem ?

Figyelt kérdés

sajnos lehet szakít velem de hamarosan születik a kisbabám apasági nyolatkozatot nem engedett tenni sajnos mindenből kihagyott ultrahang vizsgálatból is mióta nagyobb lett a pocija nem láttam csak képen

tőlem van a baba ez 100% sajnos mást akar beirni apának hogy véletlenül se tudjam a nevemre venni nemtudjátok hogy ezt hogy vétózhatom meg hogy a nevemre kerüljön ? ( a kapcsolatunk elejét elbasztam onnantól hiába voltam hűséges nem hitt nekem mindenben más lányokat látott azt hozzáteszem nem csókoloztam és nem feküdtem le senkivel de hibáztam az elején hogy találkozgattam egy csajjal meg irogattam de semmi sem volt ezt ő is tudja mert beszélt a csajjal)



#kisbaba #nevemre venni
2020. aug. 5. 14:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%

A gyerek 1 éves koráig tudod, de csak akkor ha nincs férjnél az illető nő.

Ha férjnél van, akkor be se add a kérelmet, mert veszítesz. Családot nem bolygat a hatóság.

2020. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%
Maximum, a baba megszületése után ha tényleg más bevállalja az apaságot, bíróságra viheted hogy te vagy az apuka, ezt dns teszttel ellenőrizve megállapítják. De szerintem ha addigra mas vezetékneve lesz, az anyuka hozzájárulása is kéne hogy a neveden legyen
2020. aug. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Családot nem bolygat a hatóság.Ez akkor is így van, ha menet közben, kora terhesség alatt megy férjhez máshoz.
2020. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
2 Nem tudja bíróságra vinni. El se indítják a Bíróságon a pert.
2020. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

4.


És ez az "igazság" szolgáltatás? Bár ezer másik példát is fel lehetne hozni ezer másik ember kárára.

2020. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
82%

5 Ok nélkül nincs okozat.


Ahhoz, hogy egy nő egy ilyen lépést vigyen végig nagyon nagyon komoly oknak kell a háttérben lenni-és védi a gyerekét.Ez az egyetlen lehetősége, hogy ne tudjanak a gyereknek ártani.Főleg ha tud olyanról aki ha kiderül a gyerek minden eszközzel megpróbálná tönkre tenni.

2020. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
nincs férjnél de valami haverját irja be apának hogy véletlenül se legyen a nevemen ..
2020. aug. 5. 14:45
 8/29 anonim ***** válasza:
Addig van esélyed, míg nem jön létre a házassága.Abban a pillanatban, hogy jogilag házas, onnantól kezdve senki semmivel nem tud lépni.
2020. aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
enyém a gyerek és ő a barátnőm vagy volt nemtudom nem ír nem keres neki a 3. gyermeke nekem ez az első gyermekem eszembe sincs ártani neki csak azt nem értem hogy ez így milyen igazság hogy nincsenek apai jogok ... nevemre se vehetem
2020. aug. 5. 14:50
 10/29 anonim ***** válasza:
62%

6.



Ez így utat nyit az önbíráskodáshoz is, nem a hatóságnak kellene ezt ellenőriznie? Mert ez így kicsit olyan, hogy elég kikiáltani a másikat valami bűnösnek, esélyt se adva a cáfolatra - és ezt "odafent" automatikusan el is fogadják - és lehet örökké büntetni pl. ezzel, hogy az életben nem láthatja a gyerekét majd.

2020. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!