Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semuhi kérdése:

Hogy vehetem a nevemre a születendő gyerekem ?

Figyelt kérdés

sajnos lehet szakít velem de hamarosan születik a kisbabám apasági nyolatkozatot nem engedett tenni sajnos mindenből kihagyott ultrahang vizsgálatból is mióta nagyobb lett a pocija nem láttam csak képen

tőlem van a baba ez 100% sajnos mást akar beirni apának hogy véletlenül se tudjam a nevemre venni nemtudjátok hogy ezt hogy vétózhatom meg hogy a nevemre kerüljön ? ( a kapcsolatunk elejét elbasztam onnantól hiába voltam hűséges nem hitt nekem mindenben más lányokat látott azt hozzáteszem nem csókoloztam és nem feküdtem le senkivel de hibáztam az elején hogy találkozgattam egy csajjal meg irogattam de semmi sem volt ezt ő is tudja mert beszélt a csajjal)



#kisbaba #nevemre venni
2020. aug. 5. 14:19
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
62%
9 Kedves troll, menj ebédelni, mert mint látható a mai nap megfeküdte a gyomrodat, és mivel éhes vagy, ezért össze vissza írkálsz:D
2020. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
10 Nem a "bűnössel" van a probléma az ilyen helyzetben, azzal nem lenne semmi baj-a hátterével van óriási probléma, rendszerint ha utána kotorsz ki is derül.
2020. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
az én hátteremmel ?
2020. aug. 5. 14:57
 14/29 anonim ***** válasza:

12.


De ezt így előre eldönteni akkor sem igazán kellene. Ha megkotorják és igen, olyat találnak ami kifogásolható - teljesen rendben van, onnantól az eljárás ilyesfajta kimenetele. De előre eldönteni, hogy "hát úgyis biztos olyan háttere van" csak sima előítélet, ami elvileg tilos, szeretik is ezt felhozni pl. ha kisebbségekről van szó. És én azt mondom ez teljesen rendben van, de akkor semmilyen esetben sem kellene előítéletekre és "hát biztosan úgy van"-okra ítéleteket hozni.

2020. aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
62%
Ki az a palimadár, aki egy 3 gyerekes anya 4. gyerekét a nevére veszi, úgy, hogy nem az ő gyereke?
2020. aug. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
háttere rendben van ő alapbol tehetős és független nő semmi baj a hátterével csak nem értem miért nem lehet majd az én nevemen amikor az én vérem is csörgedezik benne
2020. aug. 5. 15:01
 17/29 A kérdező kommentje:
neki a 3. és nekem az első csak azért veszi a nevére hogy ne az én nevemen legyen !!
2020. aug. 5. 15:03
 18/29 anonim ***** válasza:

*hát úgyis biztos olyan háttere van


Elhiheted, hogy vannak helyzetek, amikor nincs "hát", hanem biztos tudás birtokában van az ember.

2020. aug. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

18.


Ezzel semmi probléma, amint hitelt érdemlően bizonyítja, ahogy általában a vádakat is szokás általában.

2020. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

hát úgyis biztos olyan háttere van


Elhiheted, hogy vannak helyzetek, amikor nincs "hát", hanem biztos tudás birtokában van az ember.



mire gondolsz kedves válaszoló??

2020. aug. 5. 15:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!