Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semuhi kérdése:

Hogy vehetem a nevemre a születendő gyerekem ?

Figyelt kérdés

sajnos lehet szakít velem de hamarosan születik a kisbabám apasági nyolatkozatot nem engedett tenni sajnos mindenből kihagyott ultrahang vizsgálatból is mióta nagyobb lett a pocija nem láttam csak képen

tőlem van a baba ez 100% sajnos mást akar beirni apának hogy véletlenül se tudjam a nevemre venni nemtudjátok hogy ezt hogy vétózhatom meg hogy a nevemre kerüljön ? ( a kapcsolatunk elejét elbasztam onnantól hiába voltam hűséges nem hitt nekem mindenben más lányokat látott azt hozzáteszem nem csókoloztam és nem feküdtem le senkivel de hibáztam az elején hogy találkozgattam egy csajjal meg irogattam de semmi sem volt ezt ő is tudja mert beszélt a csajjal)



#kisbaba #nevemre venni
2020. aug. 5. 14:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Azt szoktam minden embernek javasolni:Ha valakit valami érdekel, az vegye a fáradságot és járjon utána.

Én is ilyen vagyok, ha valami érdekel, addig nem nyugszom míg az utolsó szemig ki nem derítem azt ami engem érdekel.

2020. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

21.


Ez szép, pontosan ezt mondtam én is, ha hatóság ítéletet akar hozni, akkor járjon minden dolog után, még az ítélethozatal előtt...

2020. aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
nemtudom letiltott ... sajnos .. de nemsokára születik
2020. aug. 5. 15:25
 24/29 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy itt kérdezősködsz, inkább egy ügyvédet vagy a gyámügyet kéne felkeresni és ott utána járni, hogy milyen lehetőségeid vannak.
2020. aug. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Most, hogy beiratja valami haverját!? Ez így megy? Valaki haragszik a hapijára, aztán kicseszésből beirat engem ? Van ilyen? :O
2020. aug. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

25.

Most komolyan, te belemennél? Elégvritka az a pasi, aki ebbe belemegy.

2020. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nincs úgy, hogy csak beírnak valakit apának! Nálunk 7 hónapra születtek az ikrek, és sokáig kórházban is voltak emiatt. Alapban az anya családnevét kapják ilyenkor, de nem telt el 1 hét, és jött a gyámügytől a papír, hogy ez így nem maradhat, és rendezzük az apaságit. Szerintem eleve a gyámügy fele kellene jelezned a helyzeted, hogy ilyenkor mik a lehetőségek, mert a gyerekedtől nem tilthatnak elhacsak egy DNS vizsgálat ki nem mutatja, hogy nem a tied.
2020. aug. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
köszönöm probáltam hívni jogi segély infót de sajnos családjoggal nem foglalkoznak :) köszönöm a válaszokat
2020. aug. 5. 17:28
 29/29 anonim ***** válasza:
#26. Ja, ha bele kell menni, akkor megnyugodtam. Azt hittem már mindenféle jöttment luvnya megnevezhet a kölke apjának bemondásra. Na az gáz lenne.
2020. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!