Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most velem van a baj? Egy igaz történet

Figyelt kérdés

Sziasztok. Totálisan magam alatt vagyok, már-már depressziós, és segítséget szeretnék tőletek kérni!

17/F vagyok, nem bulizok, nem drogozok, nem iszok alkoholt, nem cigizek. Szerintem egy illedelmes srác vagyok, nem vagyok bunkó. Utcán nem szoktam megjegyzéseket tenni lányokra, meg másokra sem, nem fütyülök a lányok után stb....És még sose volt barátnőn...:$

Na és a lányeg... vam egy lány, akit már 2 éve szeretek. Őt 2008.09.01 én ismertem meg az új iskolmában... Beleszerettem első látásra! De tényleg! Nem plázacica, vagy egyénisége, és teljesen bele vagyok bolondulva. Még 2008 szeptemberében megtudtam, hogy van barátja...Hmm képzelhetitek... Szóval vártam rá... Jöttek az ünnepek még 2008 ban, és én csak egy dolgot kértem... ŐT!...Eljött a 2009-es év semmi.... Még mindíg együtt volt a barátjával... Teltek-múltak a hónapok, eljött a 2010... Még mindíg együtt voltak, de az én szerelmem mindíg töretlen volt iránta... És igen... elérkezett a várva várt nyáriszünet... Akkor magamba feladtam azt a reményt, hogy látni fogom Őt a nyáron... Hogy miért? Mert a barátja kb 300-400 km-re lakik a településünktől...Még június vége fele egyik nap esett az eső egész nap, így motorozni sem tudtam és beültem a gép elé MSN-ezni meg youtub-ot bambulni...És hirtelen felvillant az MSN, bejelentkezett Ő és rögtön rám is írt!!!!!!!Elmondhatatlanul boldog lettem sőt! Szó szerint remegett a kezem, felment a pulzusom stb.... Beszélgettünk és egyszer csak kicsúszott, hogy ő a legfopntosabb nekem a világon... És így kénytelen voltam elmondani neki, hogy mit érzek iránta,mert addig nem tudta... Mindent elmondtam neki, és azt írta, hogy jól esett neki...Elállt az eső, és kihívtam beszélgetni.. És igent mondott... Felpattantam a motorra és kimentem... Akkormis remegett a kezem, felment a pulzusom, sokszor akaratlanul is hülyeséget mondtam meg ilyenek... Elmondta, hogy szakított a barátjával és szóbakerült az érzésem, amit írtam... Azt mondta, hogy vagy nem találkozunk innentől, vagy találkozni fogunk és alakulni fog. Persze, hogy a másodikat választottam... Aznap este hazavittem... É voltam alegboldogabb ember a világon! És június vége felétől egészen a mai napig minden nap kijártunk. Sőt, még kettesbe felmentünk motorral balcsizni...:) És igen, a volt barátja... Elkezdte hivogatni, meg ilyenek... És pár napja újra összejöttek.... :( :( képzelhetitek... :( Pedig már majdnem......:( mindíg est 11 ig beszélgettünk kb, minden nap!!!.. :( :( De a csávóról a véleményem: egy ritka nagy k*cs*g, nem egyszer megütötte a lányt, több SMS-ében is le*urvázta meg stb... Többet nem is mondok róla... Segítsetek légyszivers!!! Nem tudom, hogy mi lehet velem a baj.... :( :( Nekem Ő az életem, és még most is töretlenül SZERETEM!!!!!! (L) Nem hiszem el, hogy nem lehet köztünk több, mint barátság....

Köszönöm, hogy elolvastad!

Egy lassan depresszióba esett 17/F...


2010. aug. 4. 11:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elnézést a gépelési hibákért...!
2010. aug. 4. 11:16
 2/12 anonim ***** válasza:
a csaj még mindig szereti a pasit,és amikor veled lógott is őt szerette,nem tudta még kiheverni. szerintem egy másik csajjal kéne most megpróbálnod,elterelni róla a figyelmedet.megmutatni a csajnak,hogy nélküle is van élet. mert még ha szakít a pasival akkor is utána sok idő amíg egy normális új kapcsolatba bele tud menni :S ..határozd el,hogy leszarod és próbáld lekakkintani n_n még ha kb lehetetlenek is tűnik. én most így csinálom,és jobb vt,mint amikor szenvedtem és beszéltem vele ugyanúgy..
2010. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Legyen már tartásod és felejtsd el !

Ezek után h visszament a barátjához nem érdemel meg téged.

Ha egyszer választott és ott hagyott... akkor itt vége

A te érdekedbe felejtsd végre el!

2010. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Beszélj vele MSN-en, és mond, mit gondolsz a barátjáról teljesen kívülálló ként. Ha így sem segít, majd rá jön...
2010. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát... bocs, de ennek a csajnak csak pótlék vagy. De nem csoda. Érted, randizgattok, közben ő összejön a volt barátjával, ami ritka nagy köcsögség, te meg erre semmit nem csinálsz, csak utána rögtön visszafogadnád, és szeretnéd. Azaz neki mi jön le? Hogy veled bármit megtehet.

1. Akkor meg is teszi, miért ne tenné?

2. A csajoknak komoly kapcsolatra nem ilyen muja srácok kellenek... hanem egy határozott fiú, akiben van tartás. Akiben nincs, az max. játékszernek jó.

Szóval amíg ennyire szerelmes vagy, esélyed sincs sajnos :(

17/F

2010. aug. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Húha...ez azért durva...!Nagyon nehéz helyzetben vagy!!Szerintem a lánynak te olyat nyújtasz érzelmileg ami a barátjában nincs meg!És szeret veled lenni,veled lógni stb.!Szerintem az lenne a leghelyesebb,ha leülnétek beszélgetni kettesben(vidd el vacsizni)és mondd el neki,hogy most már választania kell!! Vagy te vagy a Barátja!Deh ez nem szép dolog,h tudja ,hogy mit érzel és ezt teszi!Lehet bizonytalan!De tedd föl az íre a pontot!


Mindenképpen add a tudtára,hogy választania kell!Lehet összetör,de sztem jobb tudnod az igazságot mint bizonytalanságban élned!


18/L

2010. aug. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1, Ne izguld túl a dolgot!


2, Ha tényleg olyan fontos, akkor úgyis összejöttök még. Az ilyen felmelegített kapcsolatok már nem húzzák sokáig, ha egyszer vége lett, akkor újra vége lesz. Csak idő kérdése. Gondolom a lány első komoly kapcsolata, szóval nehezen zárja le. Maradj olyan amilyen és idővel össze fog jönni. Ha úgy gondolod megéri, akkor tarts ki. Már tudja milyen jó veled, és hamar rájön, hogy jobb volt veled mint a paréj pasijával. Tartsd tiszteletben a döntését, ne szúrd le amiért ezt tette. Légy vele megértő, de éreztesd, hogy még ugyanúgy gondolod vele. Ha nem reagál sokáig, akkor tégy úgy mintha nem érdekelne. Ne foglalkozz vele, ne keresd. Akkor biztos zavarja majd és ő fog keresni egy idő után. Hidd el összefog jönni :))


3, Ha mégse jön össze a dolog, akkor sem kell kétségbe esni. Nem dől össze a világ, és hidd el leszel te még szerelmes jópárszor. Gondolom most nem úgy látod, de idővel rájösz majd, hogy nem érdemes olyan busz után futni, ami nem vesz fel, hisz úgyis jön majd a következő...


4, Ha találkozol a csajjal légy vele természetes, nem kell hogy remegjen kezed lábad, mert az egy ideig "cuki" meg minden, de egy idő után már gáz. Légy természetes, légy önmagad!


Sok sikert! ;)

2010. aug. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én 26 éves lány vagyok.Veled nincsen semmi baj, én is ilyen voltam ennyi idősen, az első barátommal 19 évesen jöttem össze.

Az a baj, hogy a csajszi még fiatal ehhez, nem tudja eldönteni ki a jó és a rossz. Valamiért vagányabbnak tartja azt a srácot, de ez inkább csak rajongás és ahogy telik majd az idő és elindul az életben, rá fog jönni, hogy ki az a férfi, akit maga mellé akart.Most még ehhez hülye( bocs, hogy kimondtam.)

Viszont téged meg sajnállak, hogy egy ilyen csajra pazarolod az idődet. Én biztos, hogy tovább lépnék, nem érdemel annyit az ilyen csaj. Ha pedig majd, megint szakít a barátjával, akkor meg majd rohan hozzád.És akkor küldeném el a fenébe az tuti. MI vagy te? Egy szemeteszsák, akibe bele lehet hajigálni a szemetet, aztán meg kidobni, ha már tele van. Ugyan már. 17 éves vagy, még előtted van minden.Egy tipp.Én a neten ismertem meg a férjemet.Ő is olyan volt, mint én, nem az a bulizós fajta, nem ivott és nem cigizett.Cserébe most egy multinacionális cég igazgatója és az az ember, aki bármit megtenne értem.

Egyébként az is lehet, hogy ha te találsz valakit és ő meglát, még a végén féltékeny lesz.De szerintem ne add meg magad, te jobb vagy ennél.

2010. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Beviz Elek ***** válasza:

A csaj összesen annyit akart tőled, hogy kimutasd az érzelmeidet. Minden ember szereti ha szeretik. Kicsit udvaroltál neki, bókoltál, de a szerelme akkoris a jelenlegi barátja. A fiatal lányok nem azt becsülik aki szereti, hanem azt akiért harcolni kell és hiába vannak együtt, akkorsem érzi, hogy 100%-ig az övé.

Ha megint bajok lesznek a barátjával, de te nem foglalkozol a lánnyal, akkor ő fog keresni, mert szüksége lesz a szeretre, de te mivel nem foglalkozol vele, nem kapja meg.

Na ilyenkor ugyanúgy sz@rd le, mert megint csak addig kéne a szereted amíg össze nem jön a volt barátjával. (Gondolom nem akarsz fölöslegesen szenvedni)

2010. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Aubrey* ***** válasza:
Hagyd a pics*ba!!!!!!!!!! Csak van rajta kívül más lány a világon aki iránt érezhetsz valamit, és lehet hogy az a lány még viszonozni is fogja az érzelmeidet!
2010. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!