Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 óra fizikai munka után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 óra fizikai munka után (21/F) mire hazaér, minden kész; kilenckor alvás. Nincs szex, kezdeményezek, fáradt. Telefonozik a pár óra közös időből, hisz egész nap nem tudott. A “gondjaimból” elege van. Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A fentit egészítem ki.


Megértem, az építőipar extra szr, sokat megy, építkezik, szaladgál napi 10-12 kilométereket, hajol, guggol, fáj a lába, süti a nap, melegben van. Ellenben még én mindent megcsinálok, szó szerint mindent, és csak örülök, ha beszélhetek vele pár órára. Telefonozik. Oké. Nem volt ideje. Oké. Joga van hozzá. Oké. Ő fizeti, a megélhetést megoldja, kussoljak. Oké...

Na de... Egyszer kifakadtam, hogy null igénnyel élhet szobanövényként apácával, de ne vállaljon el párt, ha karrierista, nem tervez és nincs igénye a másikra, plusz, amit itt megcsinálok leendő anyósoméknak is, magunknak meg nagyszülőket nem is beszélve, már rég fizettek volna bejárónőként/takarítóként/hotelban szobaasszonynak.

Én nem tudom megbeszélni kivel a bajaimat, igaz, van ritkán pár szabad órám, de a négy szép falat el se hagyom, de ha a párom az a párom, akkor mégis kinek mondjam el, hogy mi van?

Egyszerűen ebbe már beleőrülök. Nem tudom megosztani a dolgaim, a komolyabb kérdéseket se tudom megbeszélni (költözés pl). És a hétvégén is csak a bekockulás megy, “majd lesz közös filmezés, majd lesz közös minden, majd lesz séta is”, de ha össze akarok bújni, közös programot csinálni, akármit, hozzám vágja, hogy én nem állok készen a tényleges összeköltözésre, mert nem fogadom el az életvitelét és besértődöm. Csak a monotonitás megy. Nem megyünk sehova, csak a munka van. Nagy az igényem mondhatni, fiatal vagyok, aláírom, hogy le tudok mondani magamról és dugdoshatom felfele a seprűnyéltől kezdve a lónak a micsodáját is, akkor is a “nőnek jó, csak legyen kampó” alapon, de hol az intimitás könyörgöm.

És erre én reagálom túl és vagyok a hálátlan és a telhetetlen. Szerintem meg pont nem, de kíváncsi vagyok.


2020. aug. 6. 01:36
1 2 3
 11/27 Noren1989 ***** válasza:
49%
#9el értek egyet. Iràny kicsit szocializàlódni, meg biztosítani a sajàt, független megélhetésedet. Gondolom fiatal vagy még, ilyenkor nem érdemes ennyit beàldozni csak azért, mert szerelem, meg eltartàs.
2020. aug. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
23%
Van valakije, te pedig kirakatnak vagy.
2020. aug. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
Állat az ilyen! Csak 12 órát dolgozik! Plusz az út! Otthon van kb 9 órát. Ráadásul abból 7-et alszik! Nem, hogy 7-et téged babusgatna! 2 óra alvás elég a nők szerint egy férfinak!
2020. aug. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
24%

Te miért nem dolgozol?

Barátnő?

Amíg nincs otthon a párod, egy igazi barátnővel megtudod beszélni a "nagy" gondjaidat.

Mi az a minden, amit megcsinálsz? Ketten vagytok. Sőt, inkább te vagy otthon egyedül. Tehát nincs akkora kösz, hogy napi 8 órában takarítani kellene. Főzés is meg van pikk pakk. Minden nap mosni sem kell. Stb...

Azt a napi 2-3 órát ne hasonlítsd össze az építkezésen eltőltött 10-12 órával.

Az is opció, hogy keresel neki másik munkát.

2020. aug. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
68%

21 éves. Nem érti, hogy a hajtáson kívül van más is. Fiatal hozzá sajnos. Kérdés, hogy mikorra látja be, hogy vannak más dolgok is a világon mint a munka. Kérdés, hogy te ezt megtudod-e várni. Véleményem szerint, ez kb. 8-15év is lehet.

Vannak itt pejoratív hozzászólások, én ezekkel nem értek egyet. Jogos az az igényed, hogy egymással is kell időt tölteni, foglalkozni. Abból amit írsz, én azt gondolom ez a kapcsolat nem áll erős lábakon. Sajnos azt kell mondjam, hogy gondold végig mit ad neked ez a kapcsolat, te mit teszel bele, és ez megéri avagy nem. Lelki nyomorban leélni életet szerintem nem jó.

Három megoldás minden problémára.

Elfogadni, változtatni, elengedni. Ha nem tudod elfogadni, változtass. Ha nem tudsz rajta változtatni akkor engedd el.

2020. aug. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk menj el dolgozni te is és akkor nem lesz időd ennyit rinyálni meg túlagyalni, és ezt nőként mondom :D Oké, én se viselném el ezt a kapcsolatot, de azért meghallgatnám a másik oldalt is... párod lehúz 10-12 óra fizikai munkát, hazaér hozzád, te meg panaszkodsz hogy jaj mennyit takarítasz, bejárónő vagy blabla, nem hallgatja meg a bajaimat, unatkozol brühühü. Ebből nekem is elegem lenne és inkább telefonoznék helyetted.

Elmondom neked mi párommal mindketten heti 5x 8 órát dolgozunk, ő heti 4 napot van home officeba, én heti 1 napot, tehát váltjuk egymást. Mikor otthonról dolgozok van, hogy a 10 perces szüneteimben felsöprök, tükröt takarítok, ágyat húzok stb és mégse rinyálok páromnak mikor ő hazaér, mert evidens, hogy aki épp otthon van, az csinálja a házimunkát még akkor is, ha ugyanannyit dolgozunk órára pontosan.


Tehát szedd össze magad, menj el dolgozni és kezdj valamit az életeddel, a rinyáidat oszd meg a barátnőkkel a párodat meg hagyd levegőhöz jutni, vagy ha ennyire nem jó akkor szakíts.


22L

2020. aug. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
40%
Szóval elvagy otthon mint a befőtt, nem dolgozol, neki pedig semmi kedve hozzád. Megértem.
2020. aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
64%
Aha, szóval a válaszolók szerint akkor ha valakinek nincs ideje és energiája egy kapcsolatra, akkor is a párja a bűnös, mert ő meg egész nap otthon van. Nem ám a srácnak kéne észhez térnie, hogy ebbe az életvitelbe nem fér bele egy kapcsolat. A kérdezőről meg nem tudjuk, hogy dolgozik vagy tanul vagy bármi, de még ha egész nap otthon henyélne is igaza lenne: egy párkapcsolat két embert igényel, ezért PÁRkapcsolat. Jelenleg ő egyedül van benne, a pasijával még csak beszélni se lehet. A pasit is megértem, persze, fáradt, az építőipar kemény, teljesen jogos, hogy pihenni akar, de ha ilyen az életvitele, akkor ne erőltesse a kapcsolatosdit, mert ezt konkrétan egy nő sem fogja elfogadni hosszú távon.
2020. aug. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

18

Nem erőlteti. Már megszexuálni sem akarja. Arra vár, hogy elmenjen a nő.

Ezt talán elfelejtette kiírni a kérdező, aki esetleg innét vár ajánlatokat egy liánozáshoz. Eltudna járni a műkörmöshöz más pénzéből is.

2020. aug. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Na itt van ám mit és kit helyretenni dögivel, úgy látom.


Bírom a kritikát, ha az építő, nem pejoratív és kiforgatott fszság.

Akiknek durván volt kritikán aluli megjegyzése a személyemre személyeskedéssel, azoknak üzenném az elejét itt: NEM járok műkörmöshöz, NEM fogok innen a szexhiány miatt valakivel vagy máshonnan összefeküdni, a krvákat nem ezen az oldalon hirdetik, de ha annyira az lenne a bajom se lenne senkinek másnak se köze, hogy oldom meg, és az nekem fájna, ha ilyenre folyamodnék (nem fogok), meg az erkölcsömnek, nem nektek :D Meg... Ha leülnék beszélni egy amúgy baromira fontos dologról, költözésről, és már van valami “bajom”, és ez némelyőtök szerint hisztéria és nem lenne hozzám kedve a másiknak, hát csak krvára gratulálni tudok :D amit írtam, az igenis olyan dolog, amiről beszélni kell és nem mismásolós dolog, komoly szándék van mögötte, mely mindenkire kihat. A legutolsó, amire reflektálok a bicskanyitogató kategóriából, én sem unatkozva meresztem a pcsám. HA AZ LENNE, és mellé rinyálnék napomta, aláírnám, hogy helyette inkább telefonozna valamelyikőtök, minthogy velem beszélne, mert jó dolgomban nem telik másra és unalmamban, oké, de amíg a pcsátok ki lenne nyalva minden nap tövig, addig a másik is igenis beleugathat, hogy null a visszafordított figyelem, így baromira nem írom nektek alá, hogy igazatok lenne, és a tömör lényeget ragadtam ki, plusz nem gyenge témát hoztam fel, de ha ez valakinek rinya, és az, ha vannak problémák, amiket MÉG ÉN AKAROK MEGBESZÉLNI EZEK ELLENÉRE IS, nem otthagyni a környezetem (megtehetném), nem velem van a hiba... :D Lehet, hogy a másiknak elege van abból, hogy meg akarom dumálni, de nehogymár egy tíz perces beszédből legyen a hétvégén is bajotok nektek is a párotokkal, mert ez rohadt gáz. Nem a középkorban vagyunk, ahol férfiorientált korszakot írtunk.

Ergo itt a PROBLÉMÁT ÍRTAM KI, mint kérdés, NEM MAGAMAT, hogy engem kelljen méregetni.

2020. aug. 6. 10:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!