Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 óra fizikai munka után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 óra fizikai munka után (21/F) mire hazaér, minden kész; kilenckor alvás. Nincs szex, kezdeményezek, fáradt. Telefonozik a pár óra közös időből, hisz egész nap nem tudott. A “gondjaimból” elege van. Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A fentit egészítem ki.


Megértem, az építőipar extra szr, sokat megy, építkezik, szaladgál napi 10-12 kilométereket, hajol, guggol, fáj a lába, süti a nap, melegben van. Ellenben még én mindent megcsinálok, szó szerint mindent, és csak örülök, ha beszélhetek vele pár órára. Telefonozik. Oké. Nem volt ideje. Oké. Joga van hozzá. Oké. Ő fizeti, a megélhetést megoldja, kussoljak. Oké...

Na de... Egyszer kifakadtam, hogy null igénnyel élhet szobanövényként apácával, de ne vállaljon el párt, ha karrierista, nem tervez és nincs igénye a másikra, plusz, amit itt megcsinálok leendő anyósoméknak is, magunknak meg nagyszülőket nem is beszélve, már rég fizettek volna bejárónőként/takarítóként/hotelban szobaasszonynak.

Én nem tudom megbeszélni kivel a bajaimat, igaz, van ritkán pár szabad órám, de a négy szép falat el se hagyom, de ha a párom az a párom, akkor mégis kinek mondjam el, hogy mi van?

Egyszerűen ebbe már beleőrülök. Nem tudom megosztani a dolgaim, a komolyabb kérdéseket se tudom megbeszélni (költözés pl). És a hétvégén is csak a bekockulás megy, “majd lesz közös filmezés, majd lesz közös minden, majd lesz séta is”, de ha össze akarok bújni, közös programot csinálni, akármit, hozzám vágja, hogy én nem állok készen a tényleges összeköltözésre, mert nem fogadom el az életvitelét és besértődöm. Csak a monotonitás megy. Nem megyünk sehova, csak a munka van. Nagy az igényem mondhatni, fiatal vagyok, aláírom, hogy le tudok mondani magamról és dugdoshatom felfele a seprűnyéltől kezdve a lónak a micsodáját is, akkor is a “nőnek jó, csak legyen kampó” alapon, de hol az intimitás könyörgöm.

És erre én reagálom túl és vagyok a hálátlan és a telhetetlen. Szerintem meg pont nem, de kíváncsi vagyok.


2020. aug. 6. 01:36
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Amit nem tudtatok, mert nem írtam le háttérinformációnak, lehet, hiba volt, de megteszem most és ezt pótoljuk: NEM tudok elmenni főállásba tanulói jogviszonnyal, és a minimálbértől feljebb keresek/ kerestem diákmunkával, nem hatalmas összeget, tény, de NEM SZORULTAM RÁ SENKIRE!!! Páromra se! Fontos.

Illetve tanulói jogviszonyom van, igenis a pénzem létfenntartásomhoz elég, és addig, amíg mindent kihozok szűkösen a magam részére, senkinek semmi beleszólni valója nem lehetne itthon sem, mert igenis hozok a kasszába és nem veszek el. Szóval eljárok dolgozni ugyanúgy, lehet nekem is igenis igényem, úgy, hogy mellette meg HÁROM háztartást viszek 5 ember kénye-kedve szerint, tehát nem egy emberre rajtam kívül ám hallo. Szövegértés, leírtam fentebb is. Lehet jönni azzal, hogy mert a mosás, takarítás, főzés nem nagy kunszt :D lóf@sz rizzsel, maradjunk annyiban. Mindenkinek ruhát, másnapi ételt, vacsorát, toronyórát lánccal kikészíteni, elmenni boltba biciklivel város másik felére négy dologért is fél óra oda-vissza úttal is muszáj vagyok egy óra alatt, baromira kiviszi az idegeim, helyi járatos busz nincs, és van, hogy hat helyre ugrok be hulla fáradtan, mert tény, én is fáradok, és igenis akiknek van autója (mindenkinek rajtam kívül) beszállhatna abba a nyomorult kocsiba és elmehetne, amíg én van, hohy egy nap öt szatyorral hazaevickélek. Aláírom, benzinspórolás, válság, minden fszomöccse érv itt is dominál, de ha elmegyek, egy óra mínusz a napból, majd jön egy fél óra mosogatás itt, másik fél óra ott a nagy csetres miatt (megint csak nem egy embernél), jószággondozás megint itt negyed órával, kis takarítás, főzés ennek, annak, kis felmosás, kis mosást betenni ide, kis kertgondozás, kis rendrakás mindenki után, kicsit leülsz kajálni, nesze neked, 3 óra kis piszlicsáré melóval elveszi a dolgaim. Aha, hát.. “Unatkozom” bőven. És mint mondtam, elköltöztem, mindent otthagytam, nem tudtam kijárni szórakozni, ismerkedni, mert párom szobanövény gyanánt nem szociális ember, de cserébe féltékeny egy teremtés.

És nekem is megjárna legalább az a tisztelet és egy tíz perces légyott este kilencig ha már én is pörögve körbeugrálok mindenkit.

2020. aug. 6. 10:58
 22/27 anonim ***** válasza:
15. válaszoló vagyok. Ne dühöngj :) szúszá
2020. aug. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most olvasd vissza az utolsó hozzászólásodat Kedves Kérdező. Visít róla, hogy eleged van és mivel párod nem hajlandó változtani ideje megfontolnod megéri-e ez neked. Idegben vagy, túlterhelt vagy. Nem érzed magad Nőnek csak egy bejárónőnek, aki tanul és dolgozik plusz a házimunka. Szórakozni nem szórakozol, csak a napi rutin. Gondolom rájöttél már, hogy túl fiatal vagy, hogy ennyire elbąszd a fiatalkorodat, amikor élned kéne. Javaslom ülj le és gondolkozz tiszta fejjel és dönts meg éri ez neked?
2020. aug. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Én azt mondom kemény fizikai melobol törvényileg csak napi 5 órát engednék! Nem robotok azok az emberek! Hiaba jönnek azzal a főnökök h jól megfizetik őket.
2020. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Még mindig a 15ös válaszoló vagyok.

Nem várhatod el, hogy mindenki egyvéleményen legyen veled. Sokan sokféleképpen látják a megoldást a kérdésedre. Vannak akik személyeskednek, őket ignoráld. Ez ennyi. De a visszakommentel vigyázz, kérdezték, viseld el a válaszokat.

2020. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A párodat nem érdekled,neki jó így,változás nincs.Meddig tűrsz még?Miért ragaszkodsz ehhez az emberhez?Megy az idő,lehet mással boldogabb lennél,akinek majd fontos leszel.
2020. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Szex részét átvallalom,

Aktiv 58/F

2020. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!