Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esélye a párkapcsolatnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélye a párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Párommal nagyon összevesztünk. Arról kezdtünk el beszélgetni, hogy ha mi öregek leszünk, ugyanolyan nehéz lesz-e nekünk az új dolgokat megtanulni, mint ma az időskorban lévőknek pl. okostelefont, számítástechnikát, stb. Ő azt mondta, hogy igen, mert új technológiák lesznek, amik már nem a mi agyunkhoz lesznek tervezve, én pedig azt az álláspontot képviseltem, hogy a mi agyunk a folyamatos változásra és új dolgok megtanulására állt rá, ezért időskorban ez könnyebben fog menni. Ezen a témán úgy összevesztünk, hogy néhány perc után elkezdtük egymásnak ordibálni, hogy "dögölj meg", "rohadt patkány", stb. Ez két napja volt, azóta nem beszéltünk. Szerintetek van még esély a kibékülésre?
2020. aug. 6. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez úgy hangzik mintha 12 évesek lennétek.
2020. aug. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezen össze veszni!! Hány évesek vagytok? Es igen a párodnak van igaza!! Saját tapasztalat! Én 37 vagyok es van egy 14 éves lányom! Mar most sok olyan dolog van amin csak pislogok hogy ez mi. Ami neki persze természetes! Hisz az az ő korosztálya. Úgyhogy áltathatod magad ezzel de senki nem marad fiatal.
2020. aug. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt valami más baj van, ami most jött felszínre. Meg kellene beszélni ezt a dolgot, meg az elfojtottat is.
2020. aug. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Ahol már ilyen fokú gyűlölet van a másik fél irányába mint nálatok, ott nincs semmi esélye. Látszat nyugi lesz, de hogy nem fogtok együtt maradni az tuti.
2020. aug. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek abszolút igazságok, vagy nem hozzáférhetőek. A jövőt csak megjósolni lehet. Igen, biztosan újabb technika lesz. Viszont az is lehet hogy a mostani fiatalok a változások irányában már jóval felxibilisebbek, hiszen a fejlődés egyre gyorsabb. És persze egyén függő is minden.

Viszont! Ha ennyire nem tudjátok elfogadni egymás véleményét (nem kell egyet érteni vele, de elfogadni igen) akkor nem vagytok egymáshoz valók. Sőt. Párkapcsolatra is alkalmatlanok vagytok.

2020. aug. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy 40es pár vagyunk, egyáltalán nem öregek és a korosztályunkhoz képest szerintem elég fiatalos gondolkodással. De már most vannak dolgok, amiket nem tudunk, mert nem is érdekel. Pl. tudom mi a tiktok , de fogalmam sincs hogyan működik, tudom mit jelent streak-elni a snap-en, de ehhez sem értek és őszintén nem is érdekel. Gondolom ahogy telik az idő egyre több ilyen újítás lesz.


Viszont az, hogy ezen a témán ilyen szinten összevesztetek, az egyáltalán nem normális! Nem is értem hogy fajulhatott idáig egy ilyen jellegű beszélgetés. Szóval lehet inkább annak az okát kéne megtalálni és foglalkozni vele, utána derül ki van e még esélye a kapcsolatnak.

2020. aug. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ti fehéremberek vagytok? Mert csak egy bizonyos népcsoportnál normális ez a stílus.
2020. aug. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
9%
7es ha már személyeskedsz, akkor te egy nyamvadt szalonnáci vagy.
2020. aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Áhhh, kedves utolsó, szintén zenész? :D
2020. aug. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9 na most aztán nagyot szóltál mint a vizipisztoly xd.

Nem, nem vagyok zenész, de minden válasz meg megoldási javaslat nélkül leszólni taggelni a kérdezőt nem szép dolog.

De ha mondjuk "nem fehér" lennék is mit változtatna? Ugyan kérlek, egy vita alapja nem lehet ez.

2020. aug. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!