Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egyfolytában az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egyfolytában az exemre féltékeny minden ok nélkül?Átnézi a telefonom és gyanúsítgat? Ilyeneket állít,hogy ő csak pótlék?

Figyelt kérdés
Az exemre féltékeny egyfolytában,minden ok nélkül.Az exemmel tavaly februárban mentünk szét,a barátnőmmel pedig szeptemberben jöttünk össze.Én az exemmel gyakorlatilag már azóta nem is beszélek,amióta a barátnőmmel együtt vagyunk meg pláne nem.Semmi oka a féltékenységre,mert ő sem keres és én sem őt.Nem akarok az exemtől semmit,nem érdekel.De ő egyfolytában gyanúsítgat,hogy ő csak pótlék,mert az exem elhagyott és csak azért vagyok vele mert nincs más.Meg az exemet bezzeg vittem tengerpartra meg ilyenek.Olyan dolgokkal foglalkozik ami a múlt és amúgy sincs semmi köze hozzá,hiszen az a múlt.Arról nem beszélve,hogy vele is megyünk mindenhová,tartalmas életünk van.Nem értem mire jó ez az egész,hogy miért csinálja,semmi okot nem adok rá,nem beszélek az exemmel,ő se keres,nem beszélek róla.Most azt találta ki,hogy biztos csak dugni akartam,akarok azért vagyok vele.Nem értem,mert rengeteg pénzt, energiát,időt teszek kettőnk kapcsolatában és még vádaskodik,olyannal ami nem igaz.Most például az összes létező beszélgetést átnézte a telefonomon,még az olyanokat is ami több évvel ezelőtt történt,pl exemmel,anyukámmal, régebbi női ismerősökkel, azokból is elméleteket gyártott.
2020. aug. 7. 18:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%
Szépen esedezve kérj bocsánatot az exedtől, és kérd meg, hogy beszéljen a jelenlegiddel, hogy nyugtassa meg, hogy nincs félnivalója:D
2020. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%
A barátnődnek saját magával van baja, nincs önbizalma, hogy ő elég jó neked. Én ultimátumot adnék, hogy ha nem változtat a viselkedésén, akkor repül. Meg fogod unni előbb-utóbb, hogy bizonygasd, hogy neked nem kell más.
2020. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Akit szeretek abban megbízom. Nem turkálok a mobiljában soha semmilyen körülmények között. A féltékenység nem természetes, nem a szeretet velejárója. Valószínű barátnődnek önértékelési problémái vannak. Ha együtt akartok maradni ezt feltétlenül át kell beszélni.
2020. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

ma 19:14


Már most unom,már hónapok óta bizonygatom a dolgot de mind hiába...semmi de tényleg semmi oka a féltékenységre,nem hogy az exemmel kapcsolatban,de senki miatt nincs rá oka.Soha nem adtam rá okot.Ő most gondolt egyet,és az exemmel a több évvel ezelőtti beszélgetés eket átnézte,hogy mikor és hogyan kommunikáltunk egymással.Már azon is kiakadt,hogy évekkel ezelőtt,amikor még együtt voltunk az exemmel,hogy mit írtam neki... mondom nem mindegy, hiszen akkor még nem is ismertelek meg azt se tudtam hogy létezel..

2020. aug. 7. 19:20
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

na hat ez mar tenyleg nem normalis

persze mindenkinek rosszul esik ha latsz egy regi kepet pl a paroddal es annak exevel vagy ilyenek.. de elotte is volt eleted. ezen az emberek tulteszik magukat. az a lenyeg hogy most kivel vagy, es ki kezet fogod. ha nem erti meg akkor ennyi, nem?

2020. aug. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

ma 19:23


Ezt mondom én is neki,hogy neki is volt élete előtte és nekem is.Én se hibáztatom azért,hogy az exével miért,mikor és hol volt stb.Nézd én az összes létező közös dolgot az exemmel kapcsolatban kitöröltem pl a telefonomból,a közös képeket kidobtam.Egy dolgot felejtettem el,a Messenger üzenetet kitörölni...de ő mintha direkt keresné ezeket a régi dolgokat,mintha saját magát,hergelné direkt bele.Nem értem...

2020. aug. 7. 19:32
 17/22 A kérdező kommentje:

ma 19:12


Erre már én is gondoltam,de azt is mondtam neki,hogy hívja fel nyugodtan az exemet..az a baj,hogy ő azt gondolja,hogy én akarok az exemtől valamit,mivel ő hagyott el,ezért azt gondolja,hogy ez olyan mély nyomot hagyott bennem és még akarnék tőle valamit.Anno kixsi

2020. aug. 7. 19:46
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Ültesd le és kérdezd meg komolyan hogy melyik pasi csalta meg és hagyta ott, hogy ilyen neurologikus reakciói vannak...

Meg küldd el terápiára, ez így neki se egészséges. Elhiheted, undorító érzés ez belül, voltam a helyében, de fel kellett ismernem, hogy nekem segítség kell pszichológus formájában.

2020. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

ma 19:50


Elmesélte hogy az előző pasija megcsalta,de az már vagy 4 éve volt.Azt állítja,hogy már nem érdekli,hogy akkor megcsalták,de én ezt nem hiszem el,mert rám is kivetítti a dolgot és ezzel tönkre tesz mindent.Javasoltam neki,a pszichológust,azt mondta elmegy ,de egyenlőre még csak ígérgetés.

2020. aug. 7. 19:58
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Óriási káosz uralkodik a lelkében és a fejében. Beszélgess vele még egyszer, utoljára. Ha a szép szóból nem ért, jobb, ha külön váltok.
2020. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!