Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Család vs. A Szerelmem?

Figyelt kérdés
Már 2 éve vagyok együtt a barátommal, akit nagyon szeretek. A szüleim viszont azt mondják, hogy ő nem szeret eléggé, jobbat érdemlek, stb. Egyre többet szenvedek emiatt, mert tudom, hogy nem szívesen látják velem, de én nagyon szeretem. Mit lehetne tenni, hogy javuljon a helyzet? Mert ha így folytatódik, belebetegszem.
2010. aug. 4. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
a helyzet nagyon bonyolult. szerintem barátod lehet száz de családod csak egy van. El kell döntened mi a fontosabb számodra a családod vagy a párod!
2010. aug. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szólj anyádnak, hogy apád nem szereti eléggé. Szólj apádnak, hogy anyád nem érdemli meg őt.


Aztán mivel nem tudom hány éves vagy, nem akarom biztosra mondani, hogy költözz el otthonról, viszont a szerelmi életed csak említés szintjén jelenjen meg az otthonotokban. Te sem kérdezed meg, anyukádat, tud-e mélytorkozni, és javasold, hogy ők se avatkozzanak be ilyen mélyen az életedbe.

2010. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, még 1 évem van a gimiből, úgyhogy a költözés egyelőre nem megoldható. A barátom 22 és már dolgozik.
2010. aug. 4. 13:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismerem a helyzetedet. A szüleid ezzel el fogják érni, hogy mérges leszel rájuk, amiért ennyire nem hajlandóak elfogadni a döntésedet. 18 éves vagy, nem kiskorú, bár az igaz, hogy ezekszerint még a szüleid tartanak el, de ez nem jelenti azt, hogy helyetted is dönthetnek. Egy szülőnek nyílván nehéz elfogadnia, hogy 18 éves lányának már nem ő a legelső az életében ( bár a legfontosabb!)- ezt majd tudni fogod te is-. De ez életkori sajátosság.

Ha boldog vagy, eszed ágába ne álljon vele szakítani, mert meg fogod bánni. Hidd el, tudom miről beszélek...

Sok sikert!

2010. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

vs :D

nagy korú vagy! "azt csinálsz majdnem amit akarsz". az életed a te kezedben van nem máséban!! a szüleiddel jársz vagy a pasival? figyelj a párodra és TE dönts el mit jelent neked!!! sok boldogságot!!! :)

2010. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A barátok sokkal fontosabbak, mint a szülők!

Szerintem válaszd a barátodat és próbálj meg hozzá költözni inkább!

2010. aug. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!