Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. A nővérem vagy a barátom?

Figyelt kérdés

Nos, először is én a nővéremmel élek, mert a szüleink meghaltak. Van egy barátom 8hónapja és nem nagyon akarja a nővérem, hogy vele járjak. Én nagyon szeretem a fiút és ő is engem. Mindent megtilt nekem, nem enged el sehova, csak hétvégén jöhet egy nap (szombat vagy vasárnap). Már egyszer a nővérem rábeszélt hogy szakítsak vele, el is hívtam, hogy beszéljek vele, de nem tudtam megtenni mert nagyon szeretem. A nővéremmel utána jól összevesztünk és most megint ott tartok, hogy lehet szakítani kellene vele. De ha oda kerül a sor elsírom magam és képtelen vagyok megtenni. SEGÍTSETEK

17/L


2010. aug. 4. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
ez hülyeség! neked h jobbb ? ha azzal maradsz akit szeretsz, vagy ha elválsz attól akit szeretsz, mert van 1 utálatos nővéred? NE szakítsatok, inkább szökj el találkozni vagy valami!de a heti 1 tali az kevés örülj ha még nem csalt meg! és ne a nővérednek élj hanem magadnak!
2010. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne mások éljék a te életedet, de ne is zárd ki a nővéred véleményét teljesen, hiszen sajnos neki csak te vagy, és ez igaz fordítva is. Kérdezd meg tőle, hogy miért nem kedveli azt a fiút, mi a baja vele, beszéljétek meg!

Tanácsot adhat, de dönteni nem dönthet helyetted. Nekemis kamaszkorom óta (16) van egy barátom, akit nem mindig és nem feltétlenül fogadtak el a szüleim, de soha nem voltam ezért hajlandó szakítani vele mostmár lassan 6 éve. Ha szereted, ne add fel semmiért!

2010. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a nővéred?

Am sajnálom a szüleidet, fogalmam sincs mit érezhetsz, mi zajlik le bennetek, de nekem ebből az jön le hogy a nővéred a szüleidet próbálja helyettesíteni. Félt téged nem akar elveszíteni.

De meg kell értenie hogy te nagyobb szabadságot érdemelsz.

Ha így folytatja el fog veszíteni előbb utóbb.

22F

2010. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Először is részvétem a szüleidet illetően! Én az apámat veszítettem el néhány hónapja, tudom, milyen érzés.

Érdekelne, miért nem akarja látni a nővéred a pasidat. Mindenképpen figyelj oda arra, amit mond, emberek vagyunk és néha az eszünk helyett a szívünk vezet. Ilyenkor hajlamosak vagyunk mindenkit undoknak találni, aztán később kiderül, hogy nekik volt igazuk. Ha nem tud egyértelmű magyarázatot, konkrét okot mondani a viselkedésére, akkor undok, irigykedik, vagy egyéb természetes pszichológiai okai vannak, pl. retteg, hogy téged is elveszít. Nem kell attól félned, hogy kihajít, csak mert nem azt teszed, amit mond. Hiszen rajtad kívül kije van még? Ha döntened kell, dönts úgy, ahogy NEKED JÓ! Talán azt mondja majd, hogy költözz el? Jó, mész a pasidhoz 1-2 napra, aztán könyörög majd, hogy ne haragudj és gyere vissza. Minden probléma megoldható, csak a szánkat kell kinyitnunk. :)

2010. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!