Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem veszi észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem veszi észre, hogy rosszul esik nekem?

Figyelt kérdés

A barátom sokat beszél mostanába a volt bnőjéröl,ami magába kicsit zavaro de nem szolok miatta. de Mostanába meg már azon a becenéven hívja amit még ő adott neki és ez már nagyon zavar!!

Nem vette észre hogy zavar? vagy mért csinálja ezt?

Hogyan beszéljem ezt meg vele.

kérlek segítsetek!!!

előre is köszönöm!


2010. aug. 4. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
én a helyedben letolnám a pcsába..és hagynám a fenébe utána. hiába kéred,hogy hagyja abba,lehet,hogy megteszi, de akkor is fog rá gondolni..nem zárta még le az exet,gondolom én.
2010. aug. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát csak simán mond el neki hogy zavar. Én barátomnak is ez a baja hogy sokat emlegetem az exet :( nem érdekel csak ugye 4 évet együtt voltunk és csomó mindent hozzá tudok kötni...és akkor felhozom :( de mi ezt már megbeszéltük :D
2010. aug. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Inkább megkérdezném tőle, hogy mi az oka, hogy ilyen sokat beszél róla... Talán találkozgat vele?

Amúgy az egyetlen megoldás, ha tisztán, érthetően és őszintén meg mondod neki, hogy ez téged nagyon zavar, és hogy képzelje magát a te helyzetedbe, ő sem örülne ha az exedről beszélnél.

2010. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én a helyedben feltenném magamnak a kérdést, hogy miért egy anonim fórumra írok a magánéleti gondommal és miért nem a párommal beszélek erről. Lehet ugyan szép, meg hihető magyarázatot adni a kérdésre, de a lényeg, hogy félsz nyíltan kommunikálni egy olyan emberrel, aki a legtöbbet jelenti neked -állítólag. Miért nem kérdezed meg nyíltan, hogy miért emlegeti ennyit? Hiányzik neki? Te nem vagy annyira jó? Csak mert téged ez zavar.

Ha egy férfinak ilyen kérdéseket teszel fel, azzal kimozdíthatod a "komfort zónájából" és ezáltal megismerheted az igazi énjét, hiszen erre egy pasi sincs felkészülve. Tudom, én is pasi vagyok. :)

2010. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből elharapni a torkát ahogy pár okos írta felettem, ne legyél sakál, hanem inkább le kellene ülni és megbeszélni vele. Nem is értem egyébként, hogy ebben az esetben miért nem ezzel kezdted, hiszen egy párkapcsolatban a kölcsönös kommunikációnak alapvetőnek kéne lennie.
2010. aug. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen rengeteget beszélünk de, amint ezt felhozom neki miután mondta egyböl terel...=/ ilyenkor mit csináljak?

de köszi a válaszokat!

2010. aug. 4. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!