Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azt vettem észre hogy egyre...

Azt vettem észre hogy egyre fogyok és 2 hét után már -3,5kg-nál járok. Jelenleg sajnos elég rosszul is vagyok lelkileg (van ilyen) Lehet a kettőnek valami köze egymáshoz? Ha nem akkor mitől lehet az egész?

Figyelt kérdés

17 vagyok nem vagyok szálkás modell típus de így szeretem magamat. Két/háromnaponta megszoktam nézni magamat hogy hány kiló vagyok mert szeretem nyugtázni magamban hogy esetleg dekás eltérésekkel valamilyen irányba, de tartom a rendes súlyom.

Egyáltalán nem fogyókúrázok, ugyanúgy eszem reggelire a zabpelyhemet ebédre az 1 kanál levesemet és a megint kis mennyiségű másodikat és iszom vacsorára a nagy bögre kakaóm mellette a napi 25perc kocogás sőt van úgy is hogy mikor jól esik egy szelet csokit is megeszek.(hozzáteszem sosem ettem sokat, és ez amúgy se felelne meg egy fogyókúrás életmódnak:D)

Ismerősöm szerint az lehet a fogyás oka hogy "gyötröm magam". Észrevette rajtam hogy mintha kicsivel az eddiginél is kevesebbet ennék és jóval lassabban. Én ezt nem hiszem és nem is értem hogy ennek lehetne e ekkora jelentősége rám nézve és nagyon idegesít hogy nemtudom mitől van ez.


2011. aug. 6. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
nemértem. fogyózol? ahhoz ez az étrend rossz. nem fogyózol? akkor is rossz, de mind1. valószínűleg az idegeskedés miatt fogysz. ha tartós, vagy nagyon zavar, akkor keress fel egy orvost.
2011. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet az, hogy bár ugyanannyit eszel, lassabban. A lassabb evéssel az ételt jobban meg tudja emészteni a szervezeted, , és kevesebb szénhidrát rakódik le a bőröd alá zsír formájában DE lehet az is, hogy tényleg amiatt is fogysz, hogy gyötröd magad. Ez nem a stresszes-étvágyam-nincs-ezért fogyok-állapot, ez inkább a depressziós-melankolikus állapot, ami szintén hatással lehet a hormonháztartásodra, és ami gyorsítja az anyagcserét. (Miközben a stressz lassítja az anyagcserét, és így hosszú távon hízlal.)
2015. okt. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!