Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egy másik lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egy másik lánnyal beszéli meg a problémáinkat. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Tudtam róla, hogy van egy lány barátja, akivel aránylag gyakran beszél, nekem eleinte mindig azt mondta, hogy a közös hobbijuk miatt. Az utóbbi néhány hónapban teljesen eltünt ez a lány, aminek örültem, erre néhány napja láttam, hogy megint neki pötyög a telóján. Kértem, hogy mutassa meg, ha nem is az egész beszélgetést, de legalább hadd olvassak bele. Nem nagyon akarta engedni, ami már gyanús volt. Végül beleegyezett, de csak azért, mert már teljesen kiakadtam rá. A beszélgetésük 80%-a abból áll ki, hogy a barátom panaszkodik neki, szószerint mindenről. Olyan dolgokat is elmondott, amit pl.én nem is tudok a munkahelyével kapcsolatban vagy a családjáról. Ami a legjobban zavar, hogy a kapcsolatunkról is mindent elmond neki. Illetve néhány üzenetből nekem az jött le, hogy régen szerelmes volt ebbe a lányba, de erre azt mondja csak beleképzelem. Élőben már majdnem 3 éve nem találkoztak, mert a lány elköltözött 400km-re, ráadásul a mostani pasija miatt, és a barátom szerint nem is kellene féltékenynek lennem. De hogy várhatja el, hogy engem ez ne zavarjon mikor egy másik lánnyal beszéli meg a magánéletünket? Olyan részletességgel mond el neki dolgokat, ahogy én még a legjobb barátnőmnek se szoktam.
2020. aug. 11. 14:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hozzám jössz. Pont ilyen álom nőt keresek mint te!
2020. aug. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!