Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy gyereknek egy apára és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyereknek egy apára és egy anyára van szüksége. De mindenáron? Hol kell meghúzni a határt, és mikor kell azt mondani, hogy "Elég volt, nem tűrök tovább és kilépek a kapcsolatból"?

Figyelt kérdés
2020. aug. 11. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Akkor, amikor már több a rossz a kapcsolatban, mint a jó. Persze tök szép dolog, ha együtt vannak a szülők, de a mindennapos veszekedések, az elhidegülés és az intimitás hiánya nem épp követendő példa és ideális légkör a gyereknek. Akkor már inkább válás.
2020. aug. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a volt férjem akkor kezdett el valamennyire apaként viselkedni, amikor elváltam tőle. Amikor szembesült azzal, hogy nem veheti készpénznek hogy ott a gyereke, átgondolta a dolgot. Előtte sosem foglalkozott vele, most már igen. Sok férfi csak akkor jön rá, mit jelent a család, amikor elveszíti. (és gondolom nők is, bocsánat, nem a férfiak ellen szólt ez, de én csak ezt az oldalt ismerem). És ehhez jött hogy így nálunk is midig nyugalom és békesség volt, nem szomorkodtam én sem már annyit. Igen, ritkán látja az apját (nem az én hibám,én örülnék a legjobban ha gyakrabban találkoznának de külföldön él) de így többnyire jó élményei vannak mindkettőnkkel, nyugalom és veszekedés mentes.
2020. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Ott kell meghúzni a határt, hogy ex 3.ként nem avatkozol bele egy kapcsolatba, és nem próbálsz kierőszakolni egy férfitől lépést, aki nem akar menni.És már vaknak, és süketnek kell lenned ahhoz, hogy ezt ne vedd észre.
2020. aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3+ Elméleteket felesleges gyártanod, meg felesleges a munkahelye előtt megvárnod, meg a nejét hívogatnod. A lényegen semmi nem fog változtatni.
2020. aug. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi a bajod?
2020. aug. 11. 18:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Pár kommentből nekem sikerült leszűrnöm, hogy van itt egy nő akinek a férje rendszeresen félrelép(ett). A férj elmondása szerint szakított a szeretővel, de ugye férfi bármit mondhat. A feleség meg bolond, mert azt hiszi, hogy a szerető követi, zaklatja. A feleség megvan róla győződve, hogy itt a gyakorin is állandóan a kérdéseket teszi ki a szerető, hogy idegesítse a feleséget.



Kérdező a kérdésedre nem tudok válaszolni csak észre vettem, hogy ez a nő megint a baromságait kommenteli és muszáj volt leírnom mi lehet a baja.

2020. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a nő (3.,4.válaszoló)minden kérdésben a saját múltját látja és értelmetlen baromságokat ír. Már milliószor jelentettem(most is), de csak nagyon ritkán törlik.Gondolom,most is inkább engem fognak. Lehet, hogy egy moderátor 😂

Hogy válaszoljak is: Szerintem a gyerek születése után is nő marad a nő, és férfi a férfi. Tehát a határ ott van, ahol már nem tudnak párként funkcionálni. Én sose értem, amikor azt mondják, ha a gyerek nem lenne, már rég elváltunk volna...Hát, szerintem pont akkor kell hamarabb. Egy gyerek nélküli rossz kapcsolat 2 embert tesz tönkre, egy gyerekes minimum hármat.Ami nem jó a szülőknek, az a gyereknek se, mert egy életre szóló rossz mintát ad. Válásnál a szülők nem halnak meg. A gyereknek továbbra is egy anyja és egy apja marad. Felnőtt módjára, intelligensen kell válni, ez a titok.

2020. aug. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!