Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális párkapcsolatban joggal hoztam fel ezt?

Figyelt kérdés

Haza estem a melóból párom ért haza korábban és ennyi. Eszébe se jut kaját csinálni, tudja hogy éhesen jövök meg. Reggel kvt se rakja be pedig ö kel korábban 1 órával... holnap 12 órázom. Felhoztam neki, erre az a válasz hogy ezt is én csináljam? legalább csinálok valamit!

Dolgozom vezetem a háztartást gyerekek stb (én vagyok a nö)



2020. aug. 11. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Te akartál anya és nej lenni. Mindig mondom: A nő szerető legyen!
2020. aug. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Párom most jön nemsoká haza 10 órás melóból, a kedvenc pizzáját rendeltem mire hazaér.

Jó tudom ez nem egy nagy hőstett, de mi odafigyelünk egymásra.


39F

2020. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok.
2020. aug. 11. 18:44
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

#3

Hiába magyarázod neki, az ő elképzelése akkor is az marad, hogy a szeretőség az naccerű hivatás.


Te se főzz, moss rá többet, vagy dobd ki. Ez már nem kapcsolat, ha ilyen egyszerű dolgokban sem tudtok együttműködni.

2020. aug. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor éhesen jövök haza kinyitom a hűtőt, kiveszem belőle a kaját és eszek.

Kávé szintén mondvacsinált dráma. Ha reggel nincs lefőzött kávé, akkor a párom nem ivott kávét, szóval csinálok magamnak, mint ahogy a cipőfűzőmet is magamnak kötöm be.


Ha bajod van a kapcsolatoddal, akkor arról vitázzatok ami igazán zavar.

Ezzel a vita generálással csak a feszültség lesz meg köztetek a megoldás sosem.

2020. aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat oszinten, en elég sokszor fozom "kedveskedesbol" a paromnak es lepem meg, de pl ha hazaesek en is hulla faradtan a melobol, es mondjuk orulok, hogy benyomok egy szendvicset es pihenhetek, akkor szamomra sem egyertelmu, hogy fozok csak azert, mert a masik ehes lesz. Te is tudszszendvicset enni, meg nem ejfelre estel te sem haza, hanem delutan hatra. En is csak egy-egy alkalommal csinalnek CSAK KULON MIATTA kajat, vagy persze ha jelezne, hogy hulla faradt, rossz napja volt, orulne a megteritett asztalnak.

A kave meg olyan, hogy en nem kavezom, es en sem csinalnek kotelezo jelleggel minden reggel a paromnak kavet, csak azert, mert en kelek fel hamarabb.

Annyibol igaza van, hogy az sem tul fair, hogy o csinalja a kavet is, mert hamarabb ebred fel meg o fozzon is, mert hamarabb er haza. Nyilván o is elfarad a munkaban meg a koran kelesben. Nem ertem, hogy miert emlited, hogy holnap 12 orazol, miert relevans ez.


Azt persze nem tudom, hogy egyebkent mennyire veszi ki a reszet a haztartasbol/gyereknevelesbol/takaritasbol, hajlando-e veled kozosen fozni, ha nem, akkor nyilvan o a here, de ha amugy igen, csak az a bajod, hogy nem csinal neked kavet es most nem vart haza kajaval, akkor tulreagalod,dolj le pihenni.

2020. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert én mindig csinálok neki, mindig... ő meg sosem.
2020. aug. 11. 20:19
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig sem csinált, akkor miért olyan meglepő, hogy most sem? 🤔Így szoktattad az elejétől, nem voltak elvárásaid felé, te viszont kiszolgáltad mindig. Neki ez vált természetessé. Akkor most miért is vagy ennyire felháborodva?
2020. aug. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te minek csinálod neki?
2020. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!