Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időt tölt a párotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt tölt a párotok a családjával? Szerintetek normális az én esetemben?

Figyelt kérdés

Mindketten 20 évesek vagyunk, egyetemisták. A barátomnak vagy egy 17 éves öccse, és a szülei most külön élnek egy ideje, családi problémák miatt.

Én anyukámmal élek ketten, apukám sok éve meghalt, így nem igazán foglal le a család.

1 éve vagyunk együtt, ebből fél évig egy hétvégét se tudtunk együtt tölteni, annyi intéznivalója volt az apukájának (ügyvéd stb), illetve az anyjával és a testvérével is ő törődik, intézi a megélhetésüket.

Mostanra javult a helyzet, hétvégéket nálunk vagyunk, illetve voltunk 1 hetet nyaralni.

A problémám az, hogy ha itt van, képesek ebéd közben is felhívni, főleg az anyja, nagyon kellemetlen nekem, illetve hívják, hogy mikor megy, folyton összevesznek és kibékülnek, mégis együtt utaznak el stb A testvérét meg úgy kell kezelnie, mintha a gyereke lenne, pedig már 17 éves.

Szerintetek ez normális helyzet? Nálatok hogy működik ez?

Van megoldás

20L



2020. júl. 30. 12:45
A kérdező szavazást indított:
Nem normális ez a viselkedés
Ebben a helyzetben muszáj foglalkoznia velük
Válasszak mást, sosem leszek az első helyen idővel se
15 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon gáz
2020. júl. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló problémás családú, "apukaszerepű" pasival vagyok együtt, nem ilyen szinten rángatják azért, de azért nem normális szinteken. Több, mint 4 éve ez megy, addig nem lesz vége, amíg nem lesz egy új apuka/anyuka figura, aki fix, megbízható! Nagyon fontold meg, hogy elhagyod-e, vagy ezt így megszokod. Esetleg elköltöztök valahova jó messzire, lehetőleg külföldre. Arra ne számíts, hogy ez abba fog maradni, idővel max. mérséklődik! A kistesó mindig kistesó marad, ha 50 évesek is (ezt a saját családomból is tudom példákkal alátámasztani)! Most ez egy rendkívüli helyzet, de ha hozzászoknak a jóhoz, hogy a nagytesó mindig mindent félredob és segít, nagyon nehéz lesz leválasztani róla, főleg ha őt ez nem is zavarja annyira. Nem mondom, hogy hagyd, mert én se hagytam el az én páromat ezért, de jobban járnál, ha vagy elfogadnád, vagy elköltöztök majd ha pár évvel idősebbek lesztek, vagy elengednéd őt, ez a szomorú tény. :(
2020. júl. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!