Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet valaki motiválni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki motiválni, felnyitni a szemét hogy kitartás nélkül semmire se jut?

Figyelt kérdés
Párommal régóta együtt vagyunk, tevezünk közös lakást, házat. A félre tett pénzét felélte, nem figyelt. hiába tépem a számat már 2 éve hogy gondoljon a jövőnkre is. Van 1 komolyabb betegsége is, belefogott egy gyógyszeres kezelésbe ami mellett diétát kellene tartani, rendszeresen edzeni stb. Év elején megíérte hogy erre is figyel de félúton abbahagyta így csak kevés eredményt hozott. kidobott 150 ezer volt ez is. Mivel minden költség, kiadás közös így engem is bosszant. Évek óta szeretne picit fogyni de valahogy mindig a körülmények a hibásak, de valójában neki nincs elég akaratereje, kitartása, ez engem nagyon zavar.

2020. aug. 12. 10:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

9es, nem szeretek panaszkodni, sem szidni (szerintem nem is tettem ilyet)csak a történteket írtam le, és a sérelmeket ami bánt.

hogy miért vagyok vele? mert kötődöm hozzá, 13 éve vagyunk együtt. Te ki tudnál lépni könnyedén egy ilyen kapcsolatból?

2020. aug. 12. 11:04
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hiába akarod megváltoztatni, nem fog menni. Ő azon a szinten van, hogy jó úgy neki minden, ahogy van. Attól lenne boldog, ha békén hagynád és nem csesztetnéd folyton a saját vágyaiddal, amiket nem ő akar, hanem te.

Tudomásul kell venned, hogy ő nem te, talán majd egyszer eljut oda, hogy akar és tesz is érte, de az nem most van. És minél jobban akarod, annál jobban elfordul tőled és már semmit nem szeretne, csak egyedül lenni.

Eltérnek a vágyaitok, nem illetek össze. Amit te akarsz, ő nem, amit ő akar, azt pedig téged idegesít.

2020. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11 Gyerek van?
2020. aug. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
31%
Bucikám! Ássál máshol aranyat. Ez a leőhely már meddő. Vágnálak ( A BTK miatt nem szájon, hanem ki az utcára) ha az én pénzem általam való elköltését kritizálnád.
2020. aug. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem ezt a felfogást. Csak azért, mert x éve vagytok, megéri benne maradni? Jó, akkor maradj vele együtt még 10 évig, utána biztos könnyebb lesz újra kezdeni.
2020. aug. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!